Raitis Puriņš (Foto: Sandra Škutāne)

Izlaižam uzvaru pret Viljandi HC

Diemžēl ceturtajā Baltijas handbola līgas Izaicinājuma kausa spēlē “Celtnieks/LSPA”, pēdējā minūtē ielaižot divus vārtus, cīnījās neizšķirti ar Igaunijas trešo spēcīgāko vienību “Viljandi HC” – 25:25 (11:14).

Pateicoties vairākiem noraidījumiem mūsu komandas sastāvā, spēli veiksmīgāk iesāka Igaunijas handbolisti, kuri puslaika vidū izvirzījās vadībā ar 8:6. Līdzīgi turpinoties spēlei, rezultāta starpību īpaši vairs nemainījās un atpūtā devāmies ar -3 (11:14).

Pēc pārtraukuma turpinājām pakaļdzīšanos. Ilgāku laiku rezultāta starpība, pateicoties arī lieliskai Raita Puriņa spēlei vārtos, nemainījās, līdz, turpinot spēlēt pacietīgi, rezultatīva Artūra Lazdiņa un Normunda Blomes (abi guva pa diviem vārtiem pēc kārtas) sniegums ļāva beidzot 56. minūtē izvirzīties vadībā – 23:22. Vēl priekšpēdējā minūtē mūsējiem bija divu vārtu pārsvars (25:23), tomēr pēdējās 60 sekundes aizvadījām ļoti neveiksmīgi, atļaujot “Viljandi HC” gūt divus vārtus un līdz ar fināla sekundēm izraut neizšķirtu – 25:25.

Sāpīgi zaudēts viens punkts, taču tāpat jāuzslavē komanda, kas pēc zaudējuma pirmajā puslaikā nesalūza un turpināja cīņu. Turnīra tabulā ar trīs izcīnītajiem punktiem šajos divos mājas mačos joprojām ieņemam piekto vietu, apsteidzot vien “HC Vitjaz”.

Rezultatīvākais, gūstot deviņus vārtus, mūsējiem bija Artūrs Lazdiņš, bet vēl četrus vārtus pievienoja Roberts Freibergs.

Nākamo spēli aizvadīsim 14. decembrī, kad savā laukumā O.Kalpaka RTDP sporta zālē plkst. 15:30 uzņemsim Latvijas Virslīgas čempionāta līdervienību Dobeles “Tenax”. Spēli tiešraidē demonstrēs Sportacentrs.com TV.