Celtnieks/LSPA (Foto: Sandra Škutāne)

Ulbrokā cīnīsimies par trešo vietu Rīgā

“Celtnieks/LSPA” handbolisti piektdien Inčukalnā ar 34:18 (15:9) pārliecinoši pieveica “LAT-98” vienību. Līdz ar to mūsējie jau svētdien 14. septembrī plkst. 13:00 Ulbrokā pret “Jūrmalas Sports” spēlēs par Rīgas atklātā čempionāta trešo vietu.

Iepriekš cīņas par medaļām bija paredzēts norisināties ASK sporta zālē, taču tehnisku problēmu dēļ spēles notiks Ulbrokā. Finālā plkst. 14:45 tiksies Dobeles “Tenax” un “HK Ogre/Miandum”.

Kā jau tika prognozēts, spēlē pret “LAT-98” handbolistiem sīva cīņa izpalika. Sevi pierādīt laukumā tika dota visiem spēlētājiem – savus pirmos vārtus “Celtnieks/LSPA” sastāvā guva Roberts Arājs un Edgars Iljinihs. Rezultatīvākais, gūstot deviņus vārtus, bija Aivars Čikuts, bet astoņas reizes izcēlās Artūrs Lazdiņš. “LAT-98” sastāvā septiņas reizes izcēlās Emīls Kurzemnieks, sešas – Raivis Gorbunovs.

Mūsu pretinieki, “Jūrmalas Sports” handbolisti, priekšsacīkstēs ar 23:31 piekāpās valsts čempioniem Dobeles “Tenax”, bet ar 29:17 pārspēja Latvijas 1. līgas čempionāta vienību Stopiņu NHK. Ar jūrmalniekiem tiksimies arī pēc nedēļas Spuņņciemā pirmajā Latvijas Virslīgas čempionāta spēlē.

Rīgas atklātais čempionāts.
12. septembris.
Celtnieks/LSPA – LAT-98 34:18 (15:9)

Celtnieks/LSPA: Čikuts 9, Lazdiņš 8/1, Eglītis 6, Freibergs un Maslaks 3, Arājs 2, Lejnieks, Jablonskis un Iljinihs 1.
LAT-98: Kurzemnieks 7, Gorbunovs 6, Ozols 2, Pančenko, Jomants un Stepuļenoks-Stukanovs 1.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.