Guntis Ciematnieks (Foto: Laura Grišāne)

Otrreiz piekāpjamies SK Latgols

Diemžēl trešajā Latvijas Virslīgas čempionāta bronzas sērijas mačā “Celtnieks/LSPA” šodien Ludzā piedzīvoja otro zaudējumu pret “SK Latgols” ar 30:33 (18:16). Sērijā līdz trīs uzvarām esam atkal nonākuši zaudētāju lomā ar 1-2.

Nākamajās brīvdienās sērija turpināsies mūsu laukumā Rīgā, ASK sporta zālē. Spēles varēs vērot tiešraidē Sportacentrs.com TV.

Ar Austri Tuminski priekšgalā “SK Latgols” jau pirmajā puslaikā ieguva divu vārtu pārsvaru (18:16). Otro puslaiku krietni labāk iesāka mūsu “Celtnieks/LSPA”, kuri puslaika vidū pēc diviem Arta Kurmēna metieniem bija vadībā +2 (25:23).

Turpinājumā diemžēl nerealizējām vairākas vārtu gūšanas iespējas, bet mūsu kļūdas “SK Latgols” pārvērta vārtu guvumos. No 26:25 mājinieki panāca 28:26. Vēl Toms Lielais samazināja rezultāta starpību līdz vieniem vārtiem (27:28), taču ludzānieši divu minūšu laikā panāca +4 (31:27). Laiks uz tablo straujo ritēja uz priekšu, neatstājot mums iespēju vairs atspēlēties – 30:33.

FOTOGALERIJA

Mūsējiem pa septiņiem vārtiem guva Artis Kurmēns un Artūrs Lazdiņš, četri Arta Laganovska kontā. Neapturams “SK Latgols” sastāvā bija Austris Tuminskis, kurš guva 17 vārtus, piecas reizes izcēlās – Aleksandrs Gavrilovs.

Nākamnedēļ sērija atgriezīsies Rīgā, ASK sporta zālē. Sestdien, 17. maijā spēles sākums plkst. 16:30, bet svētdien, ja nepieciešams, plkst. 18:30. Tiešraidē mačus demonstrēs Sportacentrs.com TV.