Artūrs Lazdiņš (Foto: Ritvars Raits)

Izlīdzinām rezultātu Ludzā

Lai arī “SK Latgols” gandrīz 58 minūtes no spēles savā laukumā atradās vadībā, tomēr Latvijas Virslīgas handbola čempionāta otrajā bronzas sērijas mačā uzvaru ar 28:27 (14:18) svinēja mūsu “Celtnieks/LSPA”, izlīdzinot sērijā rezultātu 1-1. Jau svētdien plkst. 13:00 aizvadīsim trešo spēli, skaties tiešraidē Sportacentrs.com TV.

Mūsu “Celtnieks/LSPA” sākas spēlēt tikai pēc diviem pieprasītajiem minūtes pārtraukumiem, kad “SK Latgols” puslaika vidū jau bija iekrājuši astoņu vārtu pārsvaru (10:2). Pamazām atguvāmies un otrā puslaika sākumā pēc četriem bezatbildes vārtiem samazinājām rezultāta starpību līdz minimumam (17:18).

Mājinieki ātri atjaunoja četru vārtu pārsvaru (21:17), tomēr mūsējie nepadevās. Uzvarot pēdējās desmit minūtes ar 6:2, pirmo reizi izvirzījāmies vadībā un izcīnījām svarīgu panākumu. Uzvaras vārtus mūsu labā guva Artūrs Lazdiņš – 28:27.

Uzvarētājiem desmit vārtus guva tikko pieminētais Artūrs Lazdiņš, bet astoņas reizes izcēlās Normunds Blome. Mājiniekiem septiņas reizes atzīmējās Aivars Strazds, sešas – Aleksandrs Gavrilovs un Austris Tuminskis.

Jāatzīmē, ka mūsu “Celtnieks/LSPA” šajā mačā nepalīdzēja sērijas pirmā mača rezultatīvākais spēlētājs Artis Kurmēns.

Sērija ilgs līdz vienas komandas trīs uzvarām, šobrīd rezultāts ir 1-1. Svētdien plkst. 13:00 tiksimies vēlreiz, bet pēc nedēļas sērija atgriezīsies Rīgā. Visus atlikušos mačus tiešraidē demonstrēs Sportacentrs.com TV.

Piektdien Ogrē pēc 15 gadu pārtraukuma čempionu kausu ieguva Dobeles “Tenax” handbolisti, kuri sērijā ar 3-0 pieveica “HK Ogre”.