Raitis Puriņš (Foto: Helmuts Tihanovs)

Otrā uzvara Baltijas līgā (+video)

Mūsu vīriešu “Celtnieks/LSPA” sestdien pirmajā no divām šajās brīvdienās paredzētajiem Baltijas līgas mačiem izcīnīja otro panākumu turnīrā, ar 39:32 (22:12) ASK sporta zālē pieveicot Baltkrievijas “HC Vitjaz” vienību.

Izšķirošo izrāvienu mūsējie veica pirmā puslaika pēdējās desmit minūtēs, kad, pateicoties lieliskai spēlei aizsardzībā, vārtsargam Raitim Puriņam un realizētajām iespējām uzbrukumā, no +2 (12:10) līdz pārtraukumam pratām panākt desmit vārtu pārsvaru (22:12). Otrajā puslaikā Baltkrievijas 1996. gadā dzimušo izlases bāzes komanda uzlaboju savu spēli uzbrukumā, taču atspēlēties neprata un mūsu “Celtnieks/LSPA” svinēja uzvaru ar 39:32.

Mūsu sastāvā pa septiņiem vārtiem guva brāļi Laganovskis Artis un Arvis, bet piecas reizes izcēlās Artis Kurmēns un Normunds Blome.

VIDEO (Artis Kurmēns):

Jau svētdien plkst. 16:30 ASK sporta zālē uzņemsim Lietuvas čempionus Klaipēdas “Dragunas”, kas sestdien izbraukumā ar 21:23 zaudēja Igaunijas spēcīgākajai komandai “Polva Serviti”.

Latvijas Virslīgas čempionātā sievietēm LSPA handbolistes finālsērijas atkārtojumā ar 25:35 (15:16) piekāpās “Stopiņu NHK”. Mūsu komandā 12 reizes izcēlās Linda Brikmane.