Uzvara augstskolu duelī

Artis Laganovskis (Foto: Romualds Vambuts, sporatcentrs.com)

Šīvakara Latvijas Virslīgas čempionāta spēlē Ulbrokā izcīnījām pārliecinošu uzvaru, ar 34:20 (14:9) sagraujot “RTU” handbolistus.

Dažādu iemeslu dēļ mūsējiem šodien nevarēja palīdzēt vairāki pamatsastāva spēlētāji – Artis Kurmēns, Guntars Lejnieks, Andis Ērmanis, Helmuts Tihanovs un Normunds Blome.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm lieliski darbojās mūsu aizsardzība, bet vārtos – Raitis Puriņš. Izcīnītās bumbas pārvērtām gūtajos vārtos ātrajā uzbrukumā, 14. minūtē izvirzoties vadībā ar 7:3. Iesākto sniegumu ar Lauri Rūtiņu un Rihardu Leju priekšgalā turpinājām demonstrēt visa puslaika garumā, noslēdzot to ar +5 (14:9).

Arī otrajā puslaikā laukuma saimniekiem nedevām nekādas atlaides un desmit minūšu laikā ieguvām +11 (21:10). Astoņas minūtes pirms mača beigām Artis Laganovskis panāca lielāko pārsvaru spēlē +16 (29:13). Spēles izskaņu aizvadījām paviršāk, ļaujot “RTU” nedaudz samazināt rezultāta starpību – 34:20.

Mūsējiem deviņus vārtus guva Rihards Leja, sešas reizes atzīmējās Artis Laganovskis, bet piecas – Aivars Čikuts, Lauris Eglītis un Edgars Vimbulis.

Jau rītdien plkst. 18:00 Ogrē aizvadīsim nākamo Latvijas Virslīgas čempionāta spēli, tiekoties ar “HK Ogre” vienību. Šajā spēlē mūsējiem palīdzēs arī Normunds Blome.