Novājināti pret RTU un Ogri

Aivars Čikuts (pa labi, foto: Ritvars Raits)

Nedēļas nogalē aizvadīsim kārtējās divas spēles Latvijas Virslīgas čempionātā – piektdien plkst. 20:15 Ulbrokā tiksimies ar “RTU”, bet sestdien plkst. 18:00 izbraukumā ar “HK Ogre”.

Diemžēl šajās spēlēs nevarēs palīdzēt virkne mūsu pamatsastāva spēlētāju. Abās spēlēs darba apstākļu dēļ nespēlēs Artis Kurmēns, bet savainoti ir Guntars Lejnieks, Andis Ērmanis un Helmuts Tihanovs. Mačā ar “RTU” diskvalifikācijas dēļ vēl nevarēs palīdzēt arī Normunds Blome.

Līdz ar to piektdienas spēlē ierindā būs tikai deviņi spēlētāji, bet sestdien – desmit.

Šīs sezonas ietvaros “RTU” komandu esam uzvarējuši trīs reizes, bet “HK Ogre” handbolistus – divas. Ogrēniešu sastāvu sezonas pārtraukumā papildināja Arta Laganovska dvīņu brālis Arvis, kurš trīs spēlēs guvis jau 30 (!) vārtus. Sastāva problēmu dēļ mūsu komandu sagaida divas grūtas cīņas.

Uzvaras abās spēlēs mūsējiem nodrošinās pirmo vietu grupā un iekļūšanu Latvijas Virslīgas čempionāta ceturtdaļfinālā.

5 komentāri “Novājināti pret RTU un Ogri

1. Ogrei punkti vajadzīgi priekš play-off un domāju, ka L. bračkas ko sarunās

2. Piedodiet čaļi…
    Savu atgriezšanos prognozēju tikai:
    16.03.2013
    LSPA/NB SAN – Dobeles Tenax
    Ceru ka tiksiet arī bez manis veiksmīgi galā :)

Veiksmīgus startus vēlot,
    Jūsu Kentons

3. Nav šaubu :) Labprāt tagad iešautu…bet pagaidīšu līdz Helmutiem :)
    Apsveicu ar pārliecinošu uzvaru 34:20… un skatos Puriņš sāk man dzīties pakaļ…varbūt jāatgriežas uz RVR spēli :)