Rezultatīva uzvara

Rihards Leja (Foto: Helmuts Tihanovs)

Arī otrajā Latvijas Virslīgas čempionāta mačā izcīnījām uzvaru, ar 45:35 (25:17) rezultatīvā spēlē šovakar ASK sporta zālē pieveicot “RVR/Garšu darbnīca” handbolistus.

Jau spēles ceturtajā minūtē ieguvām četru vārtu pārsvaru – 5:1. Iesākto rezultatīvo spēli turpinājām demonstrēt arī tālākajā mača gaitā, līdz puslaika beigām iegūstot astoņu vārtu pārsvaru – 25:17.

Vārtus galvenokārt guvām ar ātro uzbrukumu palīdzību, demonstrējot vieglprātīgu spēli gan aizsardzībā, gan pozicionālajā uzbrukumā. Otrajā puslaikā mūsējiem izdevās iegūt arī 11 vārtu pārsvaru (32:21 un 41:30), taču maču pēc diviem precīzajiem Elvija Lazdas metieniem pēdējā minūtē noslēdzām ar +10 (45:35).

Rezultatīvākais mūsu komandā ar astoņiem gūtajiem vārtiem bija Rihards Leja, bet sešas reizes atzīmējās Elvijs Lazda. Viesiem 19 vārtus guva Pēteris Trojanovskis.

Nākamo spēli Latvijas Virslīgas čempionātā aizvadīsim 27. janvārī, kad Spuņņciemā plkst. 13:00 tiksimies ar “Jūrmalas Sports” vienību.