Bez Černousova un Šteinberga

Mareks Černousovs (Foto: Renārs Buivids)

Pārejot uz “Jūrmalas Sports” vienību, mūsu komandu sezonas pātraukumā astājuši Mareks Černousovs un Jānis Šteinbergs.

Pēc aizvadītā pirmā posma Latvijas Virslīgas čempionātā mūsu komanda ierindojas piektajā vietā, bet “Jūrmalas Sports” – astotajā. Kopā vēl ar “RTU”, “HK Ogre” un “RVR/Garšu darbnīca” cīnīsimies par divām vietām turnīra ceturtdaļfinālā.

21 gadus vecais saspēles vadītājs Mareks Černousovs ar 36/9 gūtajiem vārtiem astoņos mačos bija mūsu otrais rezultatīvākais spēlētājs Latvijas čempionātā, kamēr 22 gadus vecais Jānis Šteinbergs, kurš spēlē kreisajā malā, vietējā čempionātā šajā sezonā tā arī nepiedalījās nevienā spēlē.

Černouvs ir Jūrmalas handbola skolas audzēknis un “Jūrmalas Sports” komandas sastāvā atgriezīsies pēc diviem ar pus gadiem (iepriekš spēlēja 2009./2010. gada sezonā). Šteinbergs mūsu sastāvām, pārejot no “ASK”, pievienojās pagājušajā sezonā, kurā 16 mačos guva 35 vārtus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.