Beidzot uzvara!

Lauris Eglītis (Foto: Ritvars Raits)

Šodien ASK sporta zālē pārtraucām trīs zaudējumu sēriju Latvijas Virslīgas čempionātā, ar 28:22 (16:13) pieveicot “RTU” handbolistus.

Mūsu komandai šodien dažādu iemeslu dēļ nevarēja palīdzēt virkne spēlētāju – Helmuts Tihanovs, Lauris Rūtiņš, Aivars Čikuts, Elvijs Lazda, Edgars Vimbulis un Mārtiņš Leitis.

Mača sākumā labi nospēlējām aizsardzībā, bet Rihards Leja un Artis Kurmēns mums panāca 3:0. Turpinājumā pēc vairākām pieļautajām kļūdām “RTU” handbolistiem izdevās rezultātu izlīdzināt 4:4. Mūsu komandai vēl izdevās panākt trīs vārtu pārsvaru (8:5, 13:10), tomēr tālāk atrauties pretinieki neļāva. Arī tikai pašās puslaika pēdējās sekundēs Artim Kurmēnam izdevās kārtējo reizi atjaunot +3 (16:13).

Otrā puslaika vidū mūsējie labi nospēlēja gan vairākumā, gan mazākumā un pēc Riharda Lejas precīzā metiena pirmo reizi mačā panāca +6 (23:17). Vēl gan īsā laikā mājinieki prata atkal atjaunot tikai -3 (20:23), tomēr pēdējās minūtēs nospēlējām rezultatīvi un Andis Ērmanis atjaunoja sešu vārtu pārsvaru – 28:22.

Rezultatīvākais mūsu komandā ar desmit gūtajiem vārtiem bija Rihards Leja, bet sešus vārtus guva Artis Laganovskis. Pretiniekiem septiņus vārtus guva Kārlis Vadzītis, bet sešus – Māris Grēberis.

Spēles video pieejams šeit.

Līdz ar to astoņās Latvijas Virslīgas čempionāta 1. posma spēlēs izcīnījām četras uzvaras, turnīra tabulā ieņemot piekto vietu. Jaunajā gadā ar “RTU”, “HK Ogre”, “Jūrmalas Sports” un “RVR/Garšu darbnīca” komandām aizvadīsim vēl divus apļus, noskaidrojot divas komandas, kas turpinās cīņu par medaļām.

Gada pēdējo spēli aizvadīsim 21. decembrī, kad izbraukumā Baltijas līgas spēlē plkst. 19:00 tiksimies ar Dobeles “Tenax” handbolistiem.

Latvijas Virslīgas čempionāts.
16. decembris.
RTU – LSPA/NB SAN 22:28 (13:16)

RTU: Vadzītis 7, Grēberis 6, Glāznieks 5, Akimovs 2, Freibergs 2/1.
LSPA/NB SAN: Leja 10, Laganovskis 6, Černousovs 4/1, Eglītis un Kurmēns 3, Blome un Ērmanis 1.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.