Trešais zaudējums Latvijā

Šovakar Latvijas Virslīgas čempionātā piedzīvojām jau trešo zaudējumu, ar 26:32 (15:12) izbraukumā atzīstot Dobeles “Tenax” pārākumu.

Spēles pirmajā pusē labi spēlējām aizsardzībā, bet uzbrukumā realizējām savas iespējas, 11. minūtē pēc Normunda Blomes metiena panākot piecu vārtu pārsvaru (8:3). Turpinājumā spēle nedaudz izlīdzinājās, kas ļāva mājiniekiem puslaika izskaņā samazināt rezultāta starpību līdz trīs vārtiem – 15:12.

Otrajā puslaikā “Tenax” handbolistiem vajadzēja tikai piecas minūtes, lai izlīdzinātu rezultātu – 16:16. Dobeles komanda ieguva pārliecību par saviem spēkiem un turpināja spēlēt rezultatīvi. Vēl 46. minūtē rezultāts bija neizšķirts (22:22), tomēr mača izskaņā laukuma saimnieki guva vairākus bezatbildes vārtus un izcīnīja uzvaru ar 32:26.

Mūsu komandā septiņus vārtus guva Andis Ērmanis, bet piecas reizes atzīmējās Artis Kurmēns. Pretiniekiem sešus vārtus guva Oskars Arājs un Egils Politers, bet piecus Gints Grandbergs un Aleksandrs Krastiņš.

Nākamajā turnīra spēlē 2. decembrī plkst. 17:30 ASK sporta zālē spēlēsim ar “HK Vaiņode” handbolistiem. Mūs sagaida tikpat grūta spēle kā pret “ASK/LU” un Dobeles “Tenax”.

Spēles fotogaleriju meklējiet šeit.

24. novembris.
Dobeles Tenax – LSPA/NB SAN 32:26 (12:15)

Tenax: Arājs un Politers 6, Grandbergs un Krastiņš 5, Juzups 4, Bilkštis 3, Kreicbergs 2, Bisenieks 1.
LSPA/NB SAN: Ērmanis 7/3, Kurmēns 5, Blome 4, Lejnieks un Laganovskis 3, Eglītis 2, Černousovs un Leja 1.

13 komentāri “Trešais zaudējums Latvijā

1. kopš atnāca jaunais treneris, viss aizgājis uz leju… :( tagad gaidam sensāciju kādā no atlikušajām spēlēm, piem RTU uzvaru pār LSPA, lai LSPA netiktu 4triniekā un beidzot tiktu atlaists galvenais treneris!!!

2. Apsveicu! pirmā spēle zem 10 kļūdām!!!!!!

Atlika tikai tikt galā ar nepamatotiem metieniem!

strādājam tālāk

3. Kolja, viss sāka aiziet uz leju jau iepriekšējā sezonā. Domāju, ka treneris šoreiz nav galvenais vaininieks.

4. Rihards pie tā nav vainīgs… es runāju par Leju Rihardu! :)
    Bet ja nopietni, tad jabūbūt skaidram plānam uz nākotni… katram jāpadomā kāpēc spēlē handolu un kāpēc tieši LSPA… Varbūt tas izskatās ļoti vienārši, bet esmu 100% pārliecināts, ka ļoti daudzi spēlētāji īsti nevar atbildēt uz šo jautājumu… kāpēc spēlē un nāk uz treniņiem…kāpēc tas viss ir vajadzīgs.
    Briest pēc eglītes bez “eglītēm” bet ar video un šnabi…
    Pirms ziemassvētku novēlējums, ja jau par eglīti ierunājos, “Mācies klausīties, nemeklējot uzreiz atrunas!”

P.s. Pirmais puslaiks pierāda, ka ar vēsu galvu un pārdomātām darbībām var diezgan pieklājīgi spēlēt…