Finālā zaudējums

Diemžēl Rīgas atklātā čempionāta finālā piedzīvojām zaudējumu, ASK sporta zālē ar 28:33 (15:15) atzīstot Dobeles “Tenax” pārākumu. Jau rītdien mūsējiem paredzēta spēle Baltijas līgā.

Maču veiksmīgāk iesāka “Tenax” handbolisti, kuriem puslaika vidū pēc Arvja Juzupa precīzā metiena izdevās jau izvirzīties vadībā ar 9:5. Mūsējiem pēc apspriedes minūtes pārtraukumā izdevās uzlabot spēli aizsardzībā, kas ļāva aizskriet vairākos ātrajos uzbrukumos un jau 21. minūtē Marekam Černousovam izdevās rezultātu izlīdzināt (10:10). Nākamajās trīs minūtēs, spēlējot vairākumā, pat mums izdevās iegūt divu vārtu pārsvaru (13:11). Puslaika izskaņā jau mazākumā nonāca mūsu komanda, ko veiksmīgi izmantoja dobelnieki un rezultātu izlīdzināja – 15:15.

Pēc pārtraukuma līdzīga spēle turpinājās vien pirmās deviņas minūtes (19:19). Pēc tam mūsējie uzbrukumā pieļāva vairākas kļūdas, kas ļāva “Tenax” vienībai aizskriet ātrajos uzbrukumos un 53. minūtē jau iegūt +7 (30:23). Mūsējiem trīs minūšu laikā izdevās samazināt mīnusus līdz četriem vārtiem (27:30), tomēr spēles izskaņā rezultatīvi pretiniekiem nospēlēja Oskars Arājs, nodrošinot Dobeles klubam uzvaru – 33:28.

Rezultatīvākie mūsējiem ar sešiem gūtajiem vārtiem bija Guntars Lejnieks, Artis Laganovskis un Mareks Černousovs. Viesiem deviņus vārtus guva Oskars Arājs.

Par labāko turnīra spēlētāju mūsu komandā tika atzīts vārtsargs Raitis Puriņš. Rezultatīvākais spēlētājs mūsu komandā bija Andis Ērmanis, kurš septiņās spēlēs guva 41/5 vārtus.

Jau rītdien dosimies uz Klaipēdu, kur plkst. 14:00 Baltijas līgas spēlē tiksimies ar vietējo “Dragunas” komandu. Sestdien Klaipēdas handbolisti savā laukumā ar 30:24 (16:12) pieveica Igaunijas “Polva Serviti”.