Zaudējums Somijas čempioniem

Šīsdienas pārbaudes spēlē ASK sporta zālē  pret Somijas čempioniem “HC West” piedzīvojām sagrāvi – 17:28 (7:15)

Līdzīgi spējām cīnīties tikai mača pirmās 15 minūtes (atradāmies iedzinējos 4:5), diemžēl atlikušajā laikā somi vairākkārt aizskrēja ātrajos uzbrukumos, kamēr mēs uzbrukumā pieļāvām rupjas kļūdas, un pārtraukumā devās jau ar +8 (15:7). Otrajā puslaikā ļoti rezultatīvi mūsu komandā nospēlēja Mareks Černousovs, gūstot astoņus no komandas desmit vārtiem, taču tas neglāba no sakāves – 17:28.

Rezultatīvākais “LSPA” rindās bija Mareks Černousovs, kurš guva astoņus vārtus, bet Mārtiņš Leitis bija precīzs trīs reizes.

Nākamo spēli aizvadīsim jau 9. septembrī, kad Rīgas atklātajā čempionātā ASK sporta zālē plkst. 17:20 tiksimies ar “ASK/LU” vienību.

Pārbaudes spēles.
1. septembris.
LSPA – HC West (Somija) 17:28 (7:15)

LSPA: Černousovs 8/1, Leitis 3, Lejnieks un Ērmanis 2, Blome un Eglītis 1.

3 komentāri “Zaudējums Somijas čempioniem

1. Grūti bez izteikta saspēles vaditāja un stabiliem ‘insaidiem” būs..taču sezona ir pietiekami gara lai spēlētāji gūtu pārliecību..izveidotu sapratni komandā un spētu būt godalgotā vietā!

2. Šausmīgākais būs spēlēt Baltijas līgā, kur no visām(!) komandām(arī LV komandas) LSPA visdrīzāk dabūs ļoti smagu “pieredzi”…