Zaudējums Kehrai

Arī otrajā šīssezonas mačā Baltijas handbola līgā bijām spiesti atzīt Igaunijas “HC Kehra” vienības pārākumu, ASK sporta zālē piedzīvojot zaudējumu ar 28:36 (13:19).

Abiem Baltijas līgas mačiem piesaistīti palīdzēt “Jūrmalas Sports” handbolisti Rolands Ivanovs un Artis Laganovskis.

Līdzīgi ar Kehras handbolistiem nospēlējām tikai mača pirmās desmit minūtes, pēc kurām rezultāts uz tablo vēstīja neizšķirtu – 6:6.

Turpinājumā vairākkārt iebuksēja mūsu uzbrukums, kas ļāva igauņiem aizskriet vairākos ātrajos uzbrukumos, 18. minūtē jau iegūstot piecu vārtu pārsvaru (11:6). Turpmākajās piecās minūtēs pratām rezultāta starpību samazināt līdz minimumam (11:12), taču puslaika pēdējās minūtēs Kehras handbolisti atkal realizēja vairākus ātros uzbrukumus, iekrājot pirms pārtraukuma sešu vārtu pārsvaru – 19:13.

Otrajā puslaikā spēles sižets nemainījās. Mūsu pozicionālais uzbrukums turpināja buksēt, ļaujot igauņiem puslaika vidū jau iekrāt +13 (29:16). Atlikušajās 15 minūtēs mūsējiem izdevās realizēt skaitlisko vairākumu un nospēlēt precīzāk, nedaudz samazināt rezultāta starpību – 28:36.

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Normunds Blome, kurš guva septiņus vārtus, savukārt piecas reizes precīzs bija Rihards Leja.

Jau rītdien plkst. 12:20 Baltijas līgas spēlē ASK sporta zālē tiksimies ar “Polva Serviti” handbolistiem, kuri šodien ar 34:21 uzvarēja Dobeles “Tenax”.