Trīs mūsējie pret Beļģiju

Trīs mūsu kluba handbolisti – Helmuts Tihanovs, Andis Ērmanis un Jānis Šteinbergs – iekļuvuši Latvijas valstsvienības sastāvā paredzētajām divām 2013. gada pasaules čempionāta kvalifikācijas spēlēm ar Beļģijas izlasi.

Trešdien plkst. 21:15 mūsu komandas ar Beļģiju tiksies izbraukumā, bet svētdien 5. novembrī plkst. 15:00 Dobeles sporta hallē aizvadīs atbildes spēli. Maču tiešraidē demonstrēs arī LTV7. Jāatzīmē, ka Jānim Šteinbergam rītdienas mačs būs debija Latvijas izlasē.

Kopumā abiem mačiem pieteikti 16 spēlētājiem, no kuriem četri pārstāv Latvijas klubus. Lieki pieminēt, ka mūsu klubam ir lielākā pārstāvniecības Latvijas izlasē.

Latvijas izlase: Helmuts Tihanovs (LSPA), Raimonds Šteins (HSC Coburg, Vācija), Edgars Kukša (VfL Fredenbeck), Margots Valkovskis (HSC Bad Neustadt, Vācija), Dainis Krištopāns (Tatran Prešov, Slovākija), Ingars Dude (HG Saarlouis, Vācija), Aivis Jurdžs (TSV Hannover-Burgdorf, Vācija), Jānis Gremzde (DJK Rimpar, Vācija), Jānis Pavlovičs (HSC Bad Neustadt, Vācija), Andis Ērmanis (LSPA), Jānis Šteinbergs (LSPA), Austris Tuminskis (SC Horta, Portugāle), Ģirts Lilienfelds (ThSV Eisenach, Vācija), Vitālijs Borisenko (SK Latgols), Uldis Lībergs (Sandjerford, Norvēģija), Elvijs Borodovskis (Follo, Norvēģija)
Galvenais treneris: Valdis Labanovskis
Treneris: Dmitrijs Bražņikovs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.