Kungiem ceturtā uzvara

Ceturtajā Latvijas Virslīgas mačā ar 42:25 (22:9) šodien ASK sporta zālē neatstājām nekādas cerības “Jūrmalas Sports” handbolistiem, sagādājot viņiem pirmo zaudējumu turnīrā.

Pirmās sešas minūtes aizritēja līdzīgā cīņā – viesi veiksmīgi atrada robus mūsu aizsardzībā, izmantojot savas iespējas (4:4). Turpinājumā mūsējie kopā ar vārtsargu Raiti Puriņu aizslēdza savus vārtus uz 11 minūtēm, kamēr paši guva astoņus bezatbildes vārtus, izvirzoties vadībā ar 12:4. Mūsējie galvenokārt, izmantojot pretinieku kļūdas, turpināja tiranizēt jūrmalnieku aizsardzību, pakāpeniski palielinot savu pārsvaru, kas pirms pārtraukuma sasniedza jau 13 vārtus – 22:9.

Otrajā puslaikā mūsu vienība nedaudz atslābinājās, kas ļāva pie labām vārtu gūšanas iespējām piekļūt “Jūrmalas Sports” handbolistiem, tomēr nelielā spēles sižeta izmaiņa neļāva viņiem cerēt uz ko vairāk. Joprojām kliboja viesu pozicionālās uzbrukumus, kas ļāva mūsējie gūt vieglus vārtus. Viss mačs noslēdzās ar graujošu mūsu vienības uzvaru – 42:25.

Rezultatīvākais mūsu komandā ar deviņiem gūtajiem vārtiem bija Lauris Rūtiņš, savukārt astoņas reizes precīzs bija Andis Ērmanis. Pretiniekiem deviņas reizes precīzs bija Rolands Ivanovs.

Tikmēr mūsu dāmu komanda sīvā cīņā, pēdējās desmit minūtēs atspēlējot trīs vārtu deficītu, ar 33:32 pieveica Dobeles SS handbolistes. Rezultatīvākās mūsu komandā bija Agrita Nardiševa un Kristīne Kirejeva, kura katra guva pa astoņiem vārtiem. Pretiniecēm 13/2 vārtus guva Laura Ņeverovska.

Latvijas čempionāts.
29. oktobris.
Dobeles SS – LSPA 32:33

DObeles SS: Ņeverovska 13/2, Veldze 7/2, Freiberga 5, Ramate un Damberga 2, Romane un Rozenfelde 1, Razgale 1/1.
LSPA: Nardiševa 8, Kirejeva 8/1, Krievāne 7, Eihvalde 6/2, Brikmane 3, Veže 1.
LSPA – Jūrmalas Sports 42:25 (22:9)
LSPA: Rūtiņš 9, Ērmanis 8, Arājs , Blome 5/3, Černousovs 4, Eglītis, Kazinieks un Šteinbergs 3, Lejnieks 1.
Jūrmalas Sports: R. Ivanovs 9, Latkovskis 4, Bauze un Laganovskis 3, Korzāns 2, Ķuze, Ence, Rudevics un Probaks 1.

1 komentārs “Kungiem ceturtā uzvara

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.