Trešā cīņa ar Dobeli

Jau rītdien plkst. 17:00 Latvijas Virslīgas čempionāta mačā ASK sporta zālē tiksimies ar saviem principiālākajiem pretiniekiem Dobeles “Tenax” handbolistiem. Ar dobelniekiem šajā sezonā esam tikušies jau divas reizes, abās cīņās izcīnot uzvaras.

Pirmajā no savstarpējām sezonas spēlēm Baltijas līgā Dobelē izcīnījām uzvaru ar 27:23, savukārt Rīgas čempionāta izšķirošajā spēlē tikām pie panākuma ar 26:24. Šajos mačos rezultatīvākais mūsu komandas handbolists bija Artis Kurmēns, kurš guva 15 vārtus.

Arī rītdien visiem spēkiem lūkosim izcīnīt uzvaru, lai nepieļautu dažādas nejaušības Latvijas čempionātā. Dažādu iemeslu dēļ mūsu komandai nevarētu palīdzēt Guntars Lejnieks un Lauris Rūtiņš.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.