Trešā uzvara Rīgā (+video)

Arī trešajā Rīgā atklātā čempionāta spēlē izcīnījām uzvaru, šodien Spuņņciemā pieveicot “Jūrmalas Sports” handbolistus ar 32:29 (14:12). Jūrmalniekiem tas bija pirmais zaudējums trīs spēlēs.

Spēli veiksmīgāk iesāka mūsu handbolisti, kuri ar Oskaru Arāju, Arti Kurmēnu un Lauri Rūtiņu priekšgalā spēles 11. minūtē panāca četru vārtu pārsvaru (6:2). Turpinājums mūsu vienībai neizdevās tik veiksmīgs – laukumu, ļaujot spēlēt arī pārējiem, atstāja pirmā sastāva spēlētāji, kas ļāva jūrmalniekiem 21. minūtē pēc Arta Laganovska precīzā metiena panākt neizšķirtu – 10:10.

Tomēr turpināt iesākto mājiniekiem neizdevās – viņi sapelnīja vairākus 2 minūšu noraidījumus, kas ļāva mūsējiem līdz atpūtai iekrāt divu vārtu handikapu – 14:12.

Otrajā puslaikā spēle notika pēc līdzīga sižeta – puslaika pirmajās minūtēs atjaunojām +4 (19:14), tomēr laukuma saimnieki spēja rezultātu līdzsvarot – 19:19. Turpinājumā mūsējiem izdevās gūt četrus bezatbildes vārtus, puslaika vidū panākot jau piecu vārtu pārsvaru (24:19). “Jūrmalas Sports” handbolisti nepadevās – treneris Jānis Valeiko pieprasīja minūtes pārtraukumu, pēc kura mājinieki sāka individuāli segt uzreiz divus mūsu handbolistus Arti Kurmēnu un Mārtiņi Kazinieku. Ar Edvīnu Latkovski priekšgalā (četri gūti vārti pēc kārtas) jūrmalniekiem divas minūtes pirms beigām izdevās samazināt savus mīnusu līdz diviem vārtiem (28:30), tomēr Rolanda Ivanova nopelnītais 2 minūšu noraidījums neļāva viņiem cerēt uz ko vairāk. Skaistu punktu uzvari ar vārtu guvumu pēdējās sekundās pielika Artis Kurmēns – 32:29.

Rezultatīvākais mūsu komandā ar deviņiem vārtiem bija Artis Kurmēns, bet pa septiņiem precīziem metieniem izdarīja Lauris Rūtiņš un Oskars Arājs. Mājiniekiem 11 vārtus guva Edvīns Latkovskis, bet piecus – Artis Laganovskis.

Nākošo spēli aizvadīsim jau piektdien 23. septembrī, kad, izbraukumā plkst. 19:00 tiekoties ar Dobeles “Tenax”, uzsāksim cīņu Baltijas handbola līgā.