Cīņa Spuņņciemā

Jau rītdien 17. septembrī plkst. 13:00 aizvadīsim trešo Rīgas atklātā čempionāta spēli, Spuņņciemā tiekoties ar vietējo “Jūrmalas Sports” vienību.

Līdzīgi kā mūsu komanda arī “Jūrmalas Sports” vēl šajā turnīrā nav sajutusi zaudējuma garšu – pieveikti “RVR” un “RTU” handbolisti. Mūsu komanda pirmajās spēlēs attiecīgi pieveikusi “RTU” un “Stopiņu NHK” vienību.

Rītdienas spēlē mūsu komandai darba apstākļu dēļ nevarēs palīdzēt Jānis Šteinbergs, savukārt ar savainojumiem mokās Mārtiņš Kazinieks un Edgars Vimbulis.

Jāatzīmē, ka Spuņņciemā sporta zāles telpās būs arī izvietots viens no 11. Saeimas vēlēšanu iecirkņiems, tāpēc, handbolist vai līdzjutēj, paņem pasi, spēlē vai skaties handbolu un nobalso par savu politisko spēku.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.