Uzvaras dāmām un vīriem

Kārtējo uzvaru Latvijas čempionātā izcīnīja mūsu vīriešu komanda, bet divus panākumus pār Igaunijas “Polva SK” handbolistēm “Baltic Cup 2011” izcīnīja mūsu dāmas.

Vīriešiem neatstāja nekādas cerības “RVR” vienību, ASK sporta zālē pretiniekus sagraujot ar 35:16 (16:8). Lai triumfētu visā turnīrā, atlikušajās divās spēlēs jāpieveic “Stopiņu NHK” un “ASK” komandas.

Dāmu vienība sestdien igaunietes pieveica ar 31:28 (18:14). Pirmo puslaiku rezultāta starpība svārstībās pat piecu vārtu robežās, bet otrajā puslaika vidū viešņām izdevās rezultāta starpību izlīdzināt (20:20), taču pēdējās minūtēs labāk darbojās mūsu komanda, izcīnot panākumu.

Nākamās dienas rītā spēle nebija tik rezultatīva, taču uzvarētājs palika nemainīgs. Šoreiz kaimiņu valsts komanda tika pieveikta ar 23:21 (15:13). Smagu savainojumu sadursmē ar pretinieku komandas vārtsargi guva Jūlija Stanovova, kuru pēc tam aizveda uz slimnīcu. Par viņas veselības stāvokli ziņosim vēlāk.