Dāmas nodrošina pirmo vietu

Pirmo vietu Latvijas čempionāta regulārajā turnīrā nodrošināja mūsu dāmu komanda, kas svētdien ar 33:24 (11:10) savā laukumā pieveica Ludzas SHK vienību.

Spēli abas komandas iesāka ļoti smagi. Mača desmitajā minūtē mājinieces bija izvirzījušās vadībā ar 3:1, taču turpinājumā viešņas rezultātu izlīdzināja, aizvadot atlikušās divdesmit minūtes līdzīgā cīņā.

Otrajā puslaikā mūsu handbolists vairākkārt aizskrēja ātrajos uzbrukumos, labi vārtos spēlēja Lita Litovska, kas nosvēra uzvaras kausus uz mūsu pusi – 33:24.

Rezultatīvākās mūsu komandā bija Līga Eihvalde un Kristīne Kirejeva, kura katra guva pa desmit vārtiem. Pretiniecēm pa sešiem vārtiem guva Inese Šļubčenko un Anita Puncule.