Uzvara augstskolu duelī

Sestdien izcīnījām 12. uzvaru Latvijas čempionātā, ar 37:19 (19:12) savā laukumā ASK sporta zālē sagraujot “RTU” handbolistus.

Spēli mūsu komanda iesāk ar trīs bezatbildes vārtiem, izvirzoties vadībā ar 3:0. Turpinājumā arī “RTU” handbolisti sajuta vārtu garšu, tomēr reālus draudus atņemt mūsu vienībai divus punktus viņiem neizdevās. Jau pirmajā puslaikā ieguvām septiņu vārtu pārsvaru (19:12), savukārt pēc pārtraukuma, lielāku uzmanību pievēršot pozicionālajam uzbrukumam, tikai palielinājām rezultāta starpību – 37:19.

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Andis Ērmanis, kurš guva desmit vārtus, savukārt septiņas reizes precīzs bija Edgars Vadzītis. Jāatzīmē, ka šajā mačā pēc ilgāka laika atkal spēlēja Guntars Lejnieks, kurš guva trīs vārtus. Pretiniekiem pa četriem vārtiem guva Kārlis Vadzītis un Guntis Ciematnieks.

Nākošo spēli Latvijas čempionātā aizvadīsim jau trešdien 2. martā, kad plkst. 19:00 izbraukumā tiksimies ar Dobeles “Tenax” handbolistiem. Šī mača uzvarētājs visticamāk nodrošinās Latvijas čempionu titulu 2011. gadā.

Latvijas čempionāts.
26. februāris.
LSPA – RTU 37:19 (19:12)

LSPA: Ērmanis 10/1, E. Vadzītis 7, Dāvidnieks, Rūtiņš un Blome 4, Lejnieks 3, Černousovs un Arājs 2, Eglītis 1.
RTU: K. Vadzītis un Ciematnieks 4, Freibergs 3, A. Bilkštis 3/1, Desmitnieks 2, Vilsons, Strazds un Lubgāns 1.

Nākošo spēli Latvijas čempionātā aizvadīsim jau trešdien 2. martā, kad plkst. 19:00 izbraukumā tiksimies ar Dobeles “Tenax” handbolistiem. Šī mača uzvarētājs visticamāk nodrošinās Latvijas čempionu titulu 2011. gadā.

Latvijas čempionāts.
26. februāris.
LSPA – RTU 37:19 (19:12)
LSPA: Ērmanis 10/1, E. Vadzītis 7, Dāvidnieks, Rūtiņš un Blome 4, Lejnieks 3, Černousovs un Arājs 2, Eglītis 1.
RTU: K. Vadzītis un Ciematnieks 4, Freibergs 3, A. Bilkštis 3/1, Desmitnieks 2, Vilsons, Strazds un Lubgāns 1.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.