Sagraujam Ludzu

Arī otrajā savstarpējā spēlē izcīnījām uzvaru pār “SK Latgols” handbolistiem, savā laukumā Latvijas čempionāta mačā svinot pārliecinošu uzvaru ar 45:27 (23:15).

Mūsu komanda šo spēli aizvadīja citādākā sastāvā. Vārtus pirmajā puslaikā sargāja Andris Molotanovs, savukārt līnijas pozīcijā pēc ilgāka laika spēlēja Artis Kurmēns, bet Edgars Vadzītis cīnījās ārējā spēlētāja pozīcijā. Mačs iesākās līdzīgi – ludzānieši realizēja gandrīz katru uzbrukumu, ļaujot puslaika vidū saglabāt rezultātā līdzsvaru – 12:12. Pēc tam mūsu treneris pieprasīja minūtes pārtraukumu, pēc kura piecus bezatbildes vārtus, 19. minūtē panākot +5 (17:12). Ļoti labi sevi “līnijā” parādīja Kurmēns, bet ārējā spēlētāja pozīcijā rezultatīvi spēlēja Edgars Vadzītis un Oskars Arājs.

Atlikušajā mača laikā ludzānieši vairs nespēja mūsu vienībā izrādīt pretestību, bet mūsu komandā izcīnīja uzvaru ar 45:27 (23:15).

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Artis Kurmēns, kurš guva deviņus vārtus, bet septiņas reizes precīzs bija Mareks Černousovs. Pretiniekiem astoņus vārtus guva bijušais “LSPA” handbolists Vitālijs Borisenko.

Nākošo spēli aizvadīsim trešdien 9. februārī, kad plkst. 19:30 izbraukumā spēlēsim ar “HK Ogre” vienību.

Latvijas čempionāts.
5. februāris.
LSPA – SK Latgols 45:27 (23:15)

LSPA: Kurmēns 9, Černousovs 7, Vadzītis un Rūtiņš 6, Blome un Arājs 5, Eglītis un Ērmanis 3, Kazinieks 1.
SK Latgols: V. Borisenko 8/3, Bondarevs un Vimbulis 7, Dudarevs un Brics 2, Drobots 1.

6 komentāri “Sagraujam Ludzu

  1. malači , bet kopš saārstēju lauzto kāju ,divi izstājās ar traumētu muguru , divi ar traumētu potīti. Laikam esmu sliktais tēls LATVIJAS HANDBOLĀ.

  2. Shtepsi, moz tev jaasaak maigaak attiekties pret cilveekiem? )))))))) ir jau arii dzirdeets, kaa tu Vainodee Grundmani samiileeji DDDD

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.