Sagraujam Ludzu

Arī otrajā savstarpējā spēlē izcīnījām uzvaru pār “SK Latgols” handbolistiem, savā laukumā Latvijas čempionāta mačā svinot pārliecinošu uzvaru ar 45:27 (23:15).

Mūsu komanda šo spēli aizvadīja citādākā sastāvā. Vārtus pirmajā puslaikā sargāja Andris Molotanovs, savukārt līnijas pozīcijā pēc ilgāka laika spēlēja Artis Kurmēns, bet Edgars Vadzītis cīnījās ārējā spēlētāja pozīcijā. Mačs iesākās līdzīgi – ludzānieši realizēja gandrīz katru uzbrukumu, ļaujot puslaika vidū saglabāt rezultātā līdzsvaru – 12:12. Pēc tam mūsu treneris pieprasīja minūtes pārtraukumu, pēc kura piecus bezatbildes vārtus, 19. minūtē panākot +5 (17:12). Ļoti labi sevi “līnijā” parādīja Kurmēns, bet ārējā spēlētāja pozīcijā rezultatīvi spēlēja Edgars Vadzītis un Oskars Arājs.

Atlikušajā mača laikā ludzānieši vairs nespēja mūsu vienībā izrādīt pretestību, bet mūsu komandā izcīnīja uzvaru ar 45:27 (23:15).

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Artis Kurmēns, kurš guva deviņus vārtus, bet septiņas reizes precīzs bija Mareks Černousovs. Pretiniekiem astoņus vārtus guva bijušais “LSPA” handbolists Vitālijs Borisenko.

Nākošo spēli aizvadīsim trešdien 9. februārī, kad plkst. 19:30 izbraukumā spēlēsim ar “HK Ogre” vienību.