Divas dienas, divas uzvaras

Abas mūsu komandas nedēļas nogalē izcīnīja uzvaras. Dāmas piektdien ar 31:21 (16:1o) pieveica “Stopiņu NHK”, bet vīri sestdien ar 39:25 (19:11) sagrāva “RVR” handbolistus.

Tikai mača pirmā puslaika pirmās 15 minūtes tika aizvadītas līdzvērtīgā cīņā. Pēc tam mūsu handbolistes uzlaboja spēli aizsardzībā, kas ļāva viņām vairākkārt aizskriet ātrajos uzbrukumos un gūt vieglus vārtus. Pēc pirmā puslaika mūsējās ieguva solīdo sešu vārtu pārsvaru (16:10), kuru otrajā puslaikā palielināja vēl par četriem vārtiem. Visā mačā panākums ar 31:21. Pēc šī panākuma “LSPA” atguva pirmo vietu turnīra tabulā.

Rezultatīvākā uzvarētājām bija Laura Krievāne, kura guva septiņus vārtus, savukārt sešas reizes precīza bija Kristīne Kirejeva. Pretiniecēm 9/5 vārtus guva Ivita Asare, bet sešus – Elita Ekkerte.

Sestdien jau ar pirmajām minūtēm mūsu handbolisti diktēja spēles gaitu. Puslaika vidū pēc kārtējā Oskara Arāja metiena mūsu handbolisti panāca +5 (10:5), bet līdz puslaika beigām panāca arī +8 (19:11). Otrajā puslaikā situācija laukumā nemainījās un mūsējie izcīnīja drošu panākumu – 39:25.

Rezultatīvākais mūsējiem bija Oskars Arājs, kurš guva 10/3 vārtus, bet deviņas reizes precīzs bija Artis Kurmēns. Savu rezultatīvāko spēli sezonā aizvadīja Mareks Černousovs, kurš bija precīzs septiņas reizes. Pretiniekiem 16/4 vārtus guva Pēteris Trojanovskis.