Uzvaram pavājināto Dobeli

Pirmajā savstarpējā Baltijas handbola līgas spēlē izcīnījām savā laukumā pārliecinošu uzvaru pār saviem sīvākajiem konkurentiem Dobeles “Tenax” – 40:30 (23:14).

Viesu komandas rindā nevarēja palīdzēt trīs tās pamatsastāva spēlētāji Mārtiņš Lībergs, Sergejs Kalniņš un Kaspars Straume, savukārt mūsu vienībā nespēlēja Kaspars Lisovskis.

Spēlētāju sastāva izmaiņās daudz veiksmīgāk spēli ļāva iesākt mūsu handbolistiem, kas jau ar pirmajām minūtēm diktēja toni aizsardzībā un uzbrukumā. Veiksme mūsu komandu nepameta pirmajā puslaikā ne mirkli. Jau 20. minūtē mūsējie ieguva desmit vārtu pārsvaru (17:7), kuru, kā beigās izrādījās, nedaudz svārstoties saglabāja līdz pat mača beigām – 40:30. Spēli nespēja īsti ietekmēt arī daudzie noraidījumi otrajā puslaikā.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar astoņiem vārtiem bija Artis Kurmēns, par vienu mazāk Mārtiņam Dāvidniekam, savukārt “Tenax” rindās pa sešiem vārtiem Aigaram Vilciņam un Aleksandram Krastiņam.

Jau rītdien plkst. 19:20 ASK sporta zālē tiksimies ar spēcīgāko Somijas komandu “Riihimaen Cocks”.