Somi paņem uzvaru

Sestajā Baltijas handbola līgas mačā piedzīvojām pārliecinošu zaudējumu, ar 24:33 (11:19) savā laukumā atzīstot Somijas stiprākās komandas “Riihimaen Cocks” pārākumu.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm viesi spēlēja ātru handbolu, galvenokārt ar ātro uzbrukumu palīdzību gūstot vārtus. Piektajā minūtē somi bija panākuši jau +4 (5:1). Labi spēlēja Helmuts Tihanovs, tomēr bieži vien arī mūsu vārtsargs nebija glābējs. Rezultatīvi uzbrukumā mūsu komandā nospēlēja Artis Kurmēns, Mareks Černousovs un Normunds Blome, samazinot rezultāta starpību 11. minūtē līdz diviem vārtiem – 5:7.

Puslaika otrajā pusē atkal neveiksmīgi nospēlējām uzbrukumā, kas iespaidoja arī mūsu aizsardzību. Noraidījumus nopelnīja Dāvidnieks, Kurmēns un Politers, kas ļāva “Riihimaen Cocks” līdz pārtraukumam iegūt jau astoņu vārtu pārsvaru (19:11).

Otrajā puslaikā somi turpināja spēlēt ātri, kas savukārt mūsējiem lika pelnīt noraidījumus. Pakāpeniski viesi palielināja rezultāta starpību, sešas minūtes pirms mača beigām panākot +12 (31:19). Pēdējās minūtes aktīvāk nospēlējām mēs, uzvarot tās ar 5:2. Pēdējās divās minūtēs vārtus guva Edgars Vadzītis un Andis Ērmanis, uzstādot gala rezultātu – 24:33.

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Artis Kurmēns, kurš guva piecus vārtus, savukārt pa četriem precīziem metieniem izdarīja Edgars Vadzītis un Oskars Arājs.

Baltijas līga
13. novembris
LSPA – Riihimaen Cocks 24:33 (11:19)

LSPA: Kurmēns 5, Vadzītis un Arājs 4, Rūtiņš 3/1, Černousovs, Ērmanis un Blome 2, Politers un Lejnieks 1.

4 komentāri “Somi paņem uzvaru

  1. Kkas nebija kā nākas ar komandu. Likās, ka pirmo reizi satikušies un cīnās savā starpā par nezin ko!
    Saņemās!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.