Divu minūšu zaudējums

Jaunās formas šovakar iesvētījām ar zaudējumu, trešās Baltijas handbola līgas spēles izskaņā ar 30:33 (15:15) atzīstot Lietuvas “VHC Sviesa” handbolistu pārākumu.

Visu spēli abas komandas neļāva vienai rezultāta starpību palielināt pa diviem vārtiem. Pirmā puslaika vidū viesi panāca 8:6, bet septiņas minūtes pirms pārtraukuma atkal priekšā ar diviem vārtiem bijām mēs – 12:10. Diemžēl deguna savainojumu guva Edgars Vadzītis, kas neļāva viņam tālāk turpināt cīņu, savukārt lietuvieši guva trīs bezatbildes vārtus, pārņemot vadību – 13:12.  Puslaika izskaņā izlīdzinājumu panāca Lauris Rūtiņš, ļaujot doties atpūtā ar vienlīdzīgu rezultātu – 15:15. Fantastiski pirmo puslaiku aizvadīja Egils Politers, kurš lieliski spēlēja aizsardzībā.

Arī otrajā puslaikā turpinājās līdzīga cīņa divu vārtu rezultāta starpības robežās. Divas minūtes pirms mača beigām Normunds Blome izlīdzināja rezultātu – 30:30. Pēdējās minūtēs pieļāvām elementāras kļūdas, nopelnījām noraidījumu, lietuvieši realizēja 7 metru soda metienu, izcīnot uzvaru ar 33:30.

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Artis Kurmēns, kurš guva desmit vārtus, savukārt pa sešiem vārtiem guva Andis Ērmanis un Oskars Arājs.

Jau rītdien pl. 15:00 turpat, ASK sporta zālē,  tiksimies ar otru Lietuvas komanda “Zemaitijos Dragunas”, kas šodien ar 34:28 pieveica Dobeles “Tenax”.