Sākam veiksmīgi

Centrā Jūlija Stanovova (Foto: Sandra Škutāne)

Pirmajā Latvijas čempionāta pusfināla spēlē mūsu handbolistes savā laukumā izcīnīja uzvaru, “Ogres SC” vienību pieveicot ar 31:24 (13:11).

Mača sākumā pēc četriem Agrita Nardiševas vārtu guvumiem izvirzījāmies vadībā ar 7:4. Līdz puslaika beigām viešņām rezultāta starpību izdevās samazināt līdz diviem vārtiem (13:11). Arī pēc pārtraukuma mūsu handbolistes iesāka rezultatīvi, puslaika vidū iegūstot +6 (21:15). Iegūto pārsvaru saglabājām līdz pat spēles beigām (31:24), iegūstot ievērojamu priekšrocību pirms atbildes spēles sestdien Ogrē.

Rezultatīvākā uzvarētājām bija Agrita Nardiševa, kur guva astoņus vārtus, savukārt 6/2 reizes precīza bija Jūlija Stanovova. Ogres komandas sastāvā 7/2 vārtus guva Ieva Briede, bet sešus – Natālija Iļuhina.

Finālā iekļūs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā. Otrā pusfināla pirmā spēle starp “Stopiņu NHK” un Ludzas SHK noslēdzās neizšķirti – 28:28. Sestdien 10. aprīlī plkst. 10:20 Ogrē aizvadīsim otro spēli.