Sākam ar +19

Pret "RTU" (Foto: Sandra Škutāne)

Pirmajā “Biroja Pasaule” Latvijas kausa izcīņas posma spēlē ieguvām ievērojamu 19 vārtu pārsvaru, “RTU” handbolistus LSPA sporta zālē pieveicot ar 35:16 (18:12).

Jau ierasts no iepriekšējās spēles, pirmo puslaiku ar “RTU” handbolistiem aizvadījām līdzīgi. Mača sākumā izvirzījāmies četru vārtu vadībā (5:1). Iegūto pārsvaru, nedaudz palielinot, saglabājām līdz pat puslaika beigām – 18:12.

Otrais puslaiks tiks aizvadīts mūsu vārtsarga zīmē, kurš ielaida tikai četrus vārtus. Tiesa, pretēji iepriekšējai spēlei šoreiz vārtus sargāja Raitis Puriņš. Komanda spēlēja brīvu un atraktīvu handbolu, iepriecinot sanākušos skatītājus. Rezultātā pārliecinoša uzvara ar 35:16.

Rezultatīvākais mūsu komandā ar 11 gūtajiem vārtiem bija Artis Kurmēns, savukārt pa četriem precīziem metieniem izdarīja Edgars Vadzītis, Guntars Lejnieks, Oskars Arājs, Andis Ērmanis un Normunds Blome. Pretiniekiem piecus vārtus guva Lauris Eglītis, bet četrus – Uldis Vilsons.

Izšķirošo atbildes spēli aizvadīsim 21. aprīlī plkst. 19:45 LSPA sporta zālē. Pusfinālā, kurā uzvarētāja spēlēs ar Dobeles “Tenax” un “SK Latgols” dueļa labākā komandu, iekļūs vienība, kas triumfēs divu spēļu summā.