Dāmām tomēr sudrabs

Jūlija Stanovova (Foto: Sandra Škutāne)

Piektdien, uzvarot ar 36:17, tomēr dienu vēlāk piedzīvojot zaudējumu ar 29:30, Latvijas sieviešu čempionāta finālā mūsu meitenes piedzīvoja zaudējumu ar 1-2, tāpēc nācās samierināties ar sudraba medaļām.

Izšķirošajā spēles nevienai no komandām neizdevās iegūt ievērojamu pārsvaru. Spēli veiksmīgāk iesāka ludzānietes, tomēr mēs spējām atspēlēties un līdz ar beigu signālu puslaika beigās arī rezultātu izlīdzināt. Pēc pārtraukuma līdzīgā spēle turpinājās. Piecas minūtes pirms mača beigām +2 bija mūsu vienībai (28:26), tomēr ludzānietes ar māsām Šļubčenko priekšgalā izrāva uzvaru. Savā pēdējā uzbrukumā kļūdījāmies, ļaujot emocionālā un spraigā spēlē Ludzas SHK vienībai triumfēt čempionātā.

Rezultatīvākā uzvarētājām bija Inese Šļubčenko, kura guva 12/1 vārtus, savukārt mūsu sastāvā 7/2 reizes precīza bija Jūlija Stanovova.