Sagrāve izskaņā

LSPA dāmas (Foto: Sandra Škutāne)

Smagu zaudējumu spēles izskaņā piedzīvoja mūsu dāmu komanda, kas trešajā jaunizveidotajā Baltijas līgas spēlē ar 27:35 (10:16) zaudēja Igaunijas “Polva SK/Super Attak”.

Jau spēles pirmajā minūtē tika izpildīts 7 metru soda metiens uz mūsu komandas vārtiem, taču Kristīne Klementjeva mājiniecēm neļāva atklāt spēles rezultātu. Tikai piektajā minūtē pirmos vārtus guva Aleksandra Strauta, bet jau tajā pašā minūtē igaunietēm izdevās veiksmīgi atspēlēties un rezultātu izlīdzināt (1:1). Arī astotajā minūtē rezultāts bija neizšķirts (4:4), bet pēc tam pretinieces, pateicoties vairākiem ātrajiem uzbrukumiem, guva sešus bezatbildes vārtus, 20. minūtē izvirzoties vadībā ar 10:4.

Mūsu galvenais treneris Renārs Līcis pieprasīja minūtes pārtraukumu, kurā centās katrai spēlētājai dot norādes, kas daļēji nesa augļus – atsākām dinamiskāku spēli, tomēr līdz pārtraukumam nespējām samazināt rezultāta starpību – 10:16.

Otrajā puslaikā tika veiktas būtiskas izmaiņas uzbrukumā – tika nomainīta saspēles vadītāja Aleksandra Strauta, kuras vietā visu otro puslaiku spēlēja Jūlija Stanovova, kā arī mainīta aizsardzības sistēma. Pakāpeniski samazinājām rezultāta starpību, kas desmit minūtes pirms mača beigām bija vairs tikai -3 (23:26). Diemžēl pēdējās desmit mača minūtēs pieļāvām pārāk daudz kļūdas, kuras “Polva SK/Super Attak” handbolistes veiksmīgi izmantoja, beigās izcīnot graujošu panākumu – 35:27.

Rezultatīvākā mūsu komandā bija Aleksandra Strauta, kura guva 10/1 vārtus, piecas reize precīza bija Jūlija Stanovova, bet četras – Agrita Nardiševa.

Kopumā turnīrā piedalās četras komandas – Igaunijas “Polva SK/Super Attak” un trīs Latvijas vienības – “LSPA”, “Stopiņu NHK” un “Jēkabpils/Skrīveri”. Lai ekonomētu finansiālos līdzekļus, Baltijas līgas ieskaitē tiek skaitītas arī Latvijas komandu savstarpējie mači vietējās meistarsacīkstēs. Tieši tāpēc mūsu komandas rēķinā ir jau viens neizšķirts ar Igaunijas komandu, kā arī zaudējums pret “Stopiņu NHK” vienību.

07.03.2010 Põlva SK/Super Attak – Stopiņu NHK 33:38 (17:18)
06.03.2010 Põlva SK/Super Attak – LSPA 35:27 (16:10)
LSPA: A.Strauta 10/1, J.Stanovova 5, A.Nardiševa 4, E.Kiršteine un J.Suhoručenkova 3, L.Eihvalde un S.Teicāne 1.
16.02.2010 LSPA – Stopiņu NHK 32:34 (17:17)
07.02.2010 Stopiņu NHK – Põlva SK/Super Atakk 28:41 (19:21)
06.02.2010 LSPA – Põlva SK/Super Attak 31:31 (14:16)