Pirmā uzvara Baltijā

Uzvaram Kehru (Foto: Sandra Škutāne)

Šovakar Baltijas handbola līgā izcīnījām pirmo uzvaru sezonā, ar 39:28 (19:13) pieveicot Igaunijas čempionus “HC Kehra”. Spēle neizvērtās tik viegla, kā to vēsta rezultāts.

Aizvadot mača sākumu līdzīgi (puslaika vidū 9:9), tikai otrajās 15 minūtēs rīdziniekiem izdevās iegūt sešu vārtu pārsvaru (19:13). Otrajā puslaika sākumā igauņi veiksmīgi izmantoja skaitlisko vairākumu, strauji samazinot savus mīnusus. Viesi panāca arī 20:21, taču mājinieki prasmīgi neļāva igauņiem izvirzīties vadībā.

Vēl desmit minūtes pirms mača beigām bija 26:28, taču vārtos uzplaiksnīja Ivars Lācis, bet pretējā pusē rezultatīvi nospēlēja Artis Kurmēns, Edgars Vadzītis un Andis Ērmanis. Līdz ar to izcīnītā uzvara ar 39:28 ļāva “LSPA” handbolistiem turnīra tabulā pakāpties uz trešo vietu turnīra tabulā.

Rezultatīvākie mūsu komandā bija Edgars Vadzītis un Artis Kurmēns, kuri katrs guva pa deviņiem vārtiem, savukārt 7/3 reizes precīzs bija Andis Ērmanis. Labu sniegumu uzbrukumā demonstrēja arī Normunds Blome, kurš guva piecus vārtus.

Nākošo maču aizvadīsim jau 6. februārī, kad izbraukumā Latvijas čempionātā spēlē plkst. 17:00 tiksimies Ulbrokā ar “Stopiņu NHK”, bet dienu vēlāk Baltijas līgā 7. februārī spēlēsim Somijā ar vietējiem “Riihimaen Cocks”.

30. janvāris.
LSPA – HC Kehra 39:28 (19:13)

LSPA: Vadzītis un Kurmēns 9, Ērmanis 7/3, Blome un Lejnieks 5, Arājs un Rūtiņš 2. 7 m: 3/3, 2 brīdinājumi, 4 noraidījumi.

9 komentāri “Pirmā uzvara Baltijā

1. Raiti,Tev nu gan vajadzēja zināt ,ka HC KEHRA nav Igaunijas čempions,un nav bijis. Arī šobrīd viņi ir 3.vietā Igaunijā. Čempions ir POLVA.

Eesti meeste meister: 92/93, 93/94, 95/96, 98/99, 02/03, 03/04;05/06; 08/09

Igauņu vīriešu čempions: 92/93, 93/94, 95/96, 98/99, 02/03, 03/04;05/06; 08/09