Turpinām uzvarēt

LSPA (Foto: Sandra Škutāne)

Mūsu sieviešu komanda turpina startēt Latvijas čempionātā bez zaudējumiem, šovakar ar 23:21 (12:10) izbraukumā pieveicot “Jēkabpils/Skrīveri” handbolistes.

Spēli veiksmīgāk uzsāka mūsējās, septītajā minūtē izvirzoties vadībā ar 4:1. Turpinājumā mājinieces spēli līdzsvaroja, līdz puslaika beigām savus mīnusus samazinot līdz diviem vārtiem – 10:12. Veiksmīgi spēlēja abas vārtsardzes – Kristīne Klementjeva Rīgas komandā, kā arī Velta Vuškāne “Jēkabpils/Skrīveri” vienībā.

Arī otrajā puslaikā komandas turpināja spēlēt mazrezultatīvi, tomēr mūsu meitenēm izdevās izcīnīt smagu ceturto uzvaru pēc kārtas valsts meistarsacīkstēs – 23:21.

Latvijas čempionāts handbolā.
29. oktobris.
Jēkabpils/Skrīveri – LSPA 21:23 (10:12)

Jēkabpils/Skrīveri: L. Brikmane 13/3, Kirejeva 6, Čeiča 2. 7 m: 3/3, 2 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
LSPA: Guseva, Eihvalde, Nardiševa un Suhoručenkova 4, Stanovova 3/2, Teicāne, Kiršteine un A. Strauta 1. 7 m: 3/2, 2 brīdinājumi, 6 soda minūtes.
Tiesneši: J. Sakss/A. Aņisimovs