Pirmajos testos trešie

LSPA Igaunijā

Vienīgo uzvaru izcīnot pār ceturto spēcīgāko Igaunijas komandu “Viljandi HC”, Pilles kausa izcīņā četru komandu konkurencē palikām trešajā vietā.

Pirmajā mačā ar Krievijas superlīgas vienību Sanktpēterburgas „Ņeva” astotajā minūtē izvirzījāmies vadībā ar 5:3. Turpinājumā Dmitrija Torgovanova vadītā komanda palielināja apgriezienus, piespiežot mūs kļūdīties un gūt vārtus ātrajos uzbrukumos (11:20). Otrajā puslaikā jau labāk darbojāmies aizsardzībā, ļaujot Krievijas klubam rezultāta starpību palielināt par četriem vārtiem – 32:20.

Dienas otrajā spēlē pret mājiniekiem, „Polva Serviti” handbolistiem klājās daudz grūtāk. Līdzīgi aizvadot mača sākumu, puslaika otrajā pusē igauņi guva vairākus bezatbildes vārtus, panākot izšķirošo izrāvienu (17:21). Pēc pārtraukuma nespējām lauzt mača gaitu, bet laukuma saimnieki pakāpeniski palielināja rezultāta starpību – 27:37.

Vienīgajā spēlē svētdien ar „Viljandi HC” jau devītajā minūtē panācām trīs vārtu pārsvaru (6:3). Puslaika vidū mačā iesaistījās visi rezervisti, kuri līdz pārtraukumam guva tikai divus vārtus, ļaujot Igaunijas vienībai izvirzīties vadībā ar 10:9. Otrajā puslaikā neizšķirtu panācām vien puslaika vidū – 15:15. Pēc tam rezultāta starpību palielinājām līdz pieciem vārtiem, kuru „Viljandi HC” pēdējā minūtē samazināja līdz trīs vārtiem – 24:21.

Labi turnīru aizvadīja abi vārtsargi Ivars Lācis un Raitis Puriņš. Tāpat veiksmīgi komandā iekļāvās arī sezonas jaunieguvumi Oskars Arājs un Andis Ērmanis. Diemžēl Egils Politers pirmajā spēlē atsvaidzināja muguras savainojumu un pārējās spēlēs nepiedalījās. Rezultatīvākais spēlētājs mūsu komandā bija Artis Kurmēns, kurš guva 13 vārtus, bet 12 reizes precīzs bija Andis Ērmanis.

Pilles kausa izcīņa handbolā.
Sanktpēterburgas Ņeva – LSPA 32:20 (20:11)

LSPA: Kurmēns 5, Arājs 5/2, Blome 3/1, Ērmanis un Trifanovs 2, Lisovskis un Lejnieks 1. 7 m: 6/3, 0 brīdinājumi, 2 soda minūtes
Polva Serviti – LSPA 37:27 (21:17)
LSPA: Kurmēns un Trifanovs 6, Blome 5/1, Ērmanis 4, Lejnieks 3, Lisovskis 2, Arājs 1. 7 m: 2/1, 2 brīdinājumi, 2 soda minūtes
Viljandi HC – LSPA 21:24 (10:9)
LSPA: Lejnieks un Ērmanis 6, Lisovskis 4, Kiršteins, Arājs, Trifanovs un Kurmēns 2. 7 m: 2/0, 2 brīdinājumi, 4 soda minūtes.