Zaudējums arī meitenēm

LSPA meitenes

Tāpat zaudējumu sērijas pirmajā spēlē par Latvijas čempionāta bronzas medaļām piedzīvoja mūsu meitenes, savā laukumā ar 20:25 (14:11) piekāpjoties “Ogres SC” vienībai.

Pārliecinoši mača pirmo daļu aizvadīja mūsu handbolistes, 13. minūtē esot vadībā ar 8:0, tomēr “Ogres SC” handbolistes saņēmās un līdz puslaika beigām rezultāta starpību samazināja līdz trīs vārtiem (11:14), bet jau otrā puslaika 7. minūtē rezultātu izlīdzināja (14:14). Turpinājumā ogrēnietes kontrolēja mača gaitu, ļaujot mums gūt tikai sešus vārtus un izcīnot uzvaru – 25:20.

Rezultatīvākā uzvarētājām bija Jolanta Bicka, gūstot 10/5 vārtus, bet sešas reizes precīza bija Ieva Briede. Mūsu komandā četrus vārtus guva Jūlija Stanovova, bet pa trīs – Darja Guseva, Aleksandra Strauta, Agrita Nardiševa un Līga Eihvalde.

Nākošo spēli sērijā līdz divām uzvarām mūsu komanda aizvadīs jau rītdien plkst. 13:00 Ogrē. Mačā par pirmo vietu Ludzā ar 31:29 (16:15) uzvarēja “Jēkabpils SC”, pieveicot vietējās “GE Money Bank” handbolistes.

Latvijas čempionāts.
16. maijs.

Par 3. vietu.
LSPA – Ogres SC 20:25 (14:11)

LSPA: Stanovova 4, Guseva, A. Strauta, Nardiševa un Eihvalde 3, J. Strauta 2, Suhoročenkova 2/1. 7 m: 2/1, 3 brīdinājumi, 2 soda minūtes
Ogres SC: Bicka 10/5, Briede 6, Veže 4, Iļuhina 3, Skābarde un Jeltiševa 1. 7 m: 6/5, 3 brīdinājumi, 0 soda minūtes.
Tiesneši: A. Gailis/A. Vingris.

1 komentārs “Zaudējums arī meitenēm

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.