Pret līderiem -14

Lauris Rūtiņš

Šovakar piedzīvojām 15 zaudējumu turnīrā, Ulbrokas vidusskolas sporta zālē piekāpjoties Baltijas līgas līderiem Minskas “Dinamo” – 25:39 (10:21). Nākošās divas spēles aizvadīsim jau brīvdienās Priekulē.

Mačā ar “Dinamo” nevarēja palīdzēt viens no komandas rezultatīvākajiem spēlētājiem Artis Kurmēns, kurš trešdien treniņā guva nopietnu muguras savainojumu, tāpēc tika pieaicināti citu klubu spēlētāji – Einārs Kiršteins (S&A), Andris Lazda (Stopiņu NHK), Pēteris Trojanovskis un Artūrs Lazdiņš (abi RVR-Vangaži). Tāpat ar mikro savainojumiem spēlēja Kaspars Lisovskis, Raimonds Trifanovs un Vitālijs Borisenko.

Mača sākumā pēc Raimonda Trifanova un Normunda Blomes metieniem izvirzījāmies vadībā ar 2:1. Turpinājumā uzbrukumā pieļāvām vairākas kļūdas, kas pārvērtās viesu ātrajos uzbrukumos, kuri 18. minūtē panāca jau 8 vārtu pārsvaru (13:5). Pēc tam uzbrukumu nedaudz atsvaidzināja jau pieaicinātie spēlētāji Kiršteins, Lazdiņš, Lazda un Trojanovskis, taču baltkrievu pārsvars turpināja augts. Puslaika beigās jau -11 (10:21).

Otrajā puslaikā turpināja spēlēt  jaunie handbolistu. Rezultatīvi nospēlēja abi “RVR-Vangaži” handbolisti, bet nākošajās 15 minūtēs vairākus vārtus guva Lauris Rūtiņš un Raimonds Trifanovs, saglabājot 9-11 vārtu starpību. Tikai pašā mača beigās “Dinamo” handbolisti panāca +14 (25:39).

Rezultatīvākais mūsu komandā bija Raimonds Trifanovs, kurš guva sešus vārtus, savukārt četras reizes precīzs bija Lauris Rūtiņš.

Nākošo spēli aizvadīsim jau rītdien 7. martā, kad, piedaloties Priekules daudzfunkcionālās halles atklāšanā, cīkstēsimies ar vājāko no Baltkrievijas vienībām Minskas “SKA”, kas šodien ar 33:31 (14:12) NBS sporta zālē pieveica “ASK/AB.LV” handbolistus.

Baltijas handbola līga.
6. marts.
LSPA – Minskas Dinamo 25:39 (10:21)

LSPA: Trifanovs 6, Rūtiņš 4/1, Ar. Lazdiņš un Trojanovskis 3, Blome un Melnalksnis 2, V. Borisenko, Lisovskis, Lazda, Lejnieks un Kiršteins 1.7 m: 3/1, 2 brīdinājumi, 2 soda minūtes.

6 komentāri “Pret līderiem -14

1. Nu re,iepriekšējā spēlē uztrenējām jums divus palīgus!Ir doma 2 Užavas alus piedzīt par palīdzību,he he:)