Neizšķirts Ludzā

LSPA meitenes

Neizšķirti Latvijas čempionātā cīnījās mūsu sieviešu komanda, kas izbraukumā dalīja punktus uz pusēm ar Ludzas “GE Money Bank” handbolistēm – 26:26 (13:11).

Pirmajā puslaikā mūsu handbolistes iekrāja divu vārtu pārsvaru (13:11), kuru desmit minūtes pirms mača beigām palielināja līdz trīs vārtiem (23:20). Interesantākie notikumi norisinājās pēdējās spēles minūtēs. Mājinieces rezultāta starpību ne tika samazināja, bet pēc Nadeždas Kalašņikovas realizētā 7 metru soda metiena izvirzījās vadībā (26:25). Neizšķirtu mūsu labā izrāva Jūlija Stanovova. Ludzānietēm bija iespēja arī izcīnīt uzvaru, tomēr pēdējo laukuma saimnieču metienu vārtos tvēra Kristīne Klementjeva, uz tablo ļaujot saglabāt līdzsvaru – 26:26.

Rezultatīvākā mūsu komandā bija Darja Guseva, kura guva septiņus vārtus, savukārt sešas reizes precīza bija Jūlija Stanovova. Pretiniecēm 9/5 vārtus guva Nadežda Kalašņikova, bet piecus – Elēna Fjodorova.

Pēdējo regulārā turnīra spēli mūsu handbolistes aizvadīs 27. martā, kad Ulbrokā plkst. 18:00 tiksies ar “LAT-90” handbolistēm. Pašlaik turnīra tabulā dāmas ieņem otro vietu, nodrošinot vietu izslēgšanas cīņā, taču joprojām saglabā izredzes pakāpties uz pirmo vietu.

Latvijas čempionāts.
15. marts.
Ludza GE Money Bank – LSPA 26:26 (11:13
)
Ludza GE Money Bank: N.Kalašņikova 9/5, E.Fjodorova 5, A.Puncule 3, A.Trukšāne, V.Matisāne, A.Makarova 2, I.Šļubčenko, I.Makna, V.Šļubčenko 1. 7m: 5/5, 3brīdinājumi, 2 soda minūtes.
LSPA: D.Guseva 7, J.Stanovova 6/1, A.Strauta 5/2, L.Eihvalde 4, A.Nardiševa 3, E.Kiršteine 2, 7m: 4/3, 3 brīdinājumi, 8 soda minūtes.
Tiesneši: A.Rutkovskis/ S.Jakovļevs