Lisovskim pirmie vārti izlasē

Latvijas izlase, Foto Romāns Kokšarovs, Sporta avīze, f64

Pirmos vārtus Latvijas izlases sastāvā šodien guva mūsu komandas spēlētājs Kaspars Lisovskis, palīdzot latviešiem savā laukumā 2010. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē ar 31:29 (16:17) pārspēt Luksemburgas vienību.

Spēlē piedalījās arī Raimonds Trifanovs, kurš pirmo reizi laukumā parādījās pirmā puslaika otrajā pusē, nomainot rezultatīvāko komandas spēlētāju Aivi Jurdžu, taču ar neko ievērības cienību neizcēlās. Turpretī saspēles vadītājs Kaspars Lisovskis mačā iesaistījās tikai otrajā puslaikā un kopā ar Ģirtu Lilienfeldu aizvadīja produktīvu mača izskaņu, gūstot divus vārtus, kā arī nopelnot 7 metru soda metienu, kuru realizēja Jānis Pavlovičs un izcīnot smagu uzvaru Latvijas izlasei.

Nākošo kvalifikācijas turnīra spēli Latvijas izlase aizvadīs jau svētdien 22. martā, kad izbraukumā tiksies ar pasaules un olimpiskajiem čempioniem francūžiem.