Glābj vārtu stabs

LSPA meitenes

Spēles beigās jēkabpilietei Silvijai Kļaviņai nerealizējot 7 metru soda metienu, savā laukumā Latvijas sieviešu čempionātā izcīnījām minimālu uzvaru  ar 29:28 (17:13) pār “Jēkabpils SC” handbolistēm.

Pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā. Daudz kļūdījāmies metienos, kas neļāva mums izvirzīties dažus vārtus priekšā, savukārt mūsu aizsardzību vārtos cementēja Kristīne Klementjeva. Tikai 24. minūtēm uzbrukums sāka dot augļus un četru minūšu laikā, realizējot vairākus pusātros uzbrukumus, panācām četru vārtu pārsvaru (15:11), ko saglabājām līdz puslaika beigām – 17:13.

Pēc pārtraukuma jēkabpilietes izmantoja mūsu apjukumu un pirmajās astoņās minūtēs rezultātu izlīdzināja (17:17). Arī turpmākā mača gaita aizritēja saspringtā gaisotnē. Pieļāvām vairākas kļūdas aizsardzībā un uzbrukumā, bet arī viešņas nespēlēja labāk, ļaujot mums būt minimālā vadībā līdz pat spēles beigām. Pēdējās sekundēs pārkāpām noteikumus aizsardzībā, dodot iespēju “Jēkabpils SC” handbolistēm izraut vismaz neizšķirtu. Mūsu vārtos stājās Sabīne Gaidele, savukārt pendeli devās izpildīt Silvija Kļaviņa, kura trāpīja pa vārtu stabu un ļāva mums svinēt laimīgu uzvaru – 29:28.

Nākošo spēli Latvijas čempionātā aizvadīsim jau ceturtdien 5. martā, kad savā laukumā plkst. 19:45 uzņemsim turnīra līderes “Ogres SC”.

Latvijas čempionāts.
3. martā.
LSPA – Jēkabpils SC 29:28 (17:13)

LSPA: J.Suhoručenkova 9/2, L.Eihvalde 6, D.Guseva, A.Nardiševa 5, J.Stanovova 3, E.Kiršteine 1, 7 m: 2/2, 2 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
Jēkabpils SC: L.Brikmane 10/1, S.Kļaviņa 7, A.Veldze 6, K.Krijeva 4, S.Teicāne 1, 7 m: 4/1, 1brīdinājums, 6 soda minūtes.
Tiesneši: E.Bogdanovs/I.Čerņavskis