Valentīndienas uzvara

LSPA

Mūsu meiteņu komanda izcīnīja desmito uzvaru savā 12. Latvijas čempionāta spēlē ar 34:25 (19:10) LSPA sporta zālē pieveicot “LAT-90” handbolistes.

Spēles rezultātu pirmajā minūtē atklāja Jūlija Stanovova. Pēc veiksmīgas darbības aizsardzībā un Darjas Gusevas realizēta ātrā uzbrukuma, ātri panācām divu vārtu pārsvaru, bet jau 13. minūtē panācām + 7 (11:4). Pirmajā puslaikā veiksmīgi mūsu vārtos darbojās Kristīne Klementjeva.

Otrajā puslaikā vārtos stājās Sabīne Gaidele. Pēc deviņām minūtēm panācām jau 13 vārtu pārsvaru (26:13). Turpinājām pieļāvām daudzas kļūdas. Kaut gan veiksmīgi saspēles vadītājas lomu uzņēmās Jūlija Stanovova, komandai pietrūka Aleksandras Strautas. Puslaika vidū vārtos stājās Marina Ivanova, kurai šī spēle bija debija Latvijas čempionātā. Mača izskaņā nolūzām, ļaujot pretiniecēm piecus vārtu atspēlēt, tomēr uzvaras priekus tas mums neizjauca – 34:25.

Komanda spēlē nepilnā sastāvā, jo māsas Strautas ir guvušas nopietnus savainojumus, savukārt dažādus iemeslu dēļ komandai nevarēja palīdzēt arī Dace Zīlīte un Inga Repša.

Nākamo spēli aizvadīsim ar Stopiņu NHK vienību, 20. februārī, 18.00 Ulbrokas visdusskolas sporta zālē.
Latvijas čempionāts.
14. februāris.
LSPA – LAT – 90 34:25 (19:10)

LSPA: D.Guseva 10, L.Eihvalde, A.Nardiševa 6, J.Suhoročenkova 5, J.Stanovova 5/1, E.Kiršteine 2, 7m: 1/1, 2 brīdinājumi, 6 soda minūtes.
LAT – 90: S.Kļaviņa 10/2, E.Seržante 6, A.Audere 4, A.Milišjunaite 4/2, K.Djakunovska 1, 7m: 7/4, 2 brīdinājumi, 6 soda minūtes.
Tiesneši: E. Bogdanovs/I. Čerņavskis