Spraigais sākums

Līga Eihvalde

Ar uzvaru Latvijas sieviešu čempionātu sāka mūsu komanda, LSPA sporta zālē ar 31:30 (22:18) pieveicot gados jaunās Jēkabpils SC handbolistes.

Spēli mūsu komanda aizvadīja vēl trakāk par viļņiem Baltijas jūrā. Mača sākumā mājinieces izvirzījās vadībā ar 3:0. Iegūto pārsvaru līdz 18. minūtei studentēm izdevās palielināt līdz pieciem vārtiem (14:9). Turpinājumā vilnis gāja lejup, desmit minūtes pirms beigām viešņām ļaujot pietuvoties līdz divu vārtu atzīmei – 14:12. Un tad atkal augšup… Līdz puslaika beigām gan spējām palielināt rezultāta starpību līdz četriem vārtiem 22:18.

Otro puslaiku mūsu handbolistes iesāka veiksmīgi, 47. minūtē panākot sešu vārtu pārsvaru (30:24). Atlika vien nospēlēt mierīgi līdz mača beigām, taču LSPA handbolistes parūpējās par intrigu. Trīs minūtes pirms beigām jēkabpilietēm izdevās rezultātu izlīdzināt – 30:30. Viešņām bija pat iespēja izvirzīties vadībā, taču veiksme šoreiz bija mūsu pusē. Nepilnas desmit sekundes pirms beigām 7 metru soda metienu nopelnīja Darja Guseva, kuru realizēja Aleksandra Strauta, atnesot studentēm laimīgu uzvaru.

Rezultatīvākās mūsu komandā bija divas jaunpienācējas. Egita Kiršteine guva septiņus vārtus, savukārt Darja Guseva atzīmējā seša reizes. Pretinieču rindās 11/1 vārtus guva Silvija Kļaviņa.

Komandai vēl daudz jāstrādā pie sadarbībām uzbrukumā, lai panāktu vēlamo rezultātu. Nākošo spēli meitenes aizvadīs jau piektdien, kad plkst. 18 Ulbrokas vidusskolas sporta zālē tiksimies ar Stopiņu NHK vienību.

Latvijas čempionāts sievietēm.
7. oktobris
LSPA – Jēkabpils SC 31:30 (22:18)

LSPA: Kiršteine 7, Guseva 6, Stanovova 5, Suhoročenkova 4, J. Strauta un Eihvalde 3, Nardiševa 2, A. Strauta 1/1. 7 m: 2/1, 0 brīdinājumi, 2 soda minūtes.
Jēkabpils SC: Kļaviņa 11/1, Kirejeva 6, L. Brikmane 6/1, Veldze un Teicāne 3, Kalniete 1. 7 m: 3/2, 3 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
Tiesneši: A. Gailis/A. Vingris.

Apskaties mūsu vīriešu komandas video sižetu no Rīgas čempionāta fināla.

9 komentāri “Spraigais sākums

  1. Man viens jautājums, – kas LSPA meitenēm vārtos stāvēja? Marina jau spēlē? :)

  2. Protams ka vares, tikai man liekas ka bishkjit jauzlabo vartsardzes speli un tad vispar bus labi!
    Ja, un jaunpienacejas sogad ir labas, tikai jaiespelejas! turaties meitenes!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.