Šokolāde pārāk rūgta

Artis Kurmēns

Arī otrajā Baltijas līgas spēlē piedzīvojām zaudējumu. Šodien Ulbrokas vidusskolas sporta zālē ar 25:33 (12:17) atzinām Igaunijas trešās stiprākās komandas pārākumu “Chocolate Boys”.

Jau ar pirmajām minūtēm igauņi izvirzījās vadībā. Pēc nospēlētajām septiņām minūtēm bijām iedzinējos 2:5. Turpinājumā mūsu spēle uzlabojās, tomēr izlīdzinājumu nepanācām. Deviņpadsmitajā minūtē otro 7 metru soda metienu pie rezultāta 8:9 šoreiz nerealizēja Raimonds Trifanovs. Nesekmīgi piezemējoties, ceļa savainojumu atsvaidzināja viens no mūsu komandas aizsardzības balstiem Guntars Lejnieks. Neiemetām mēs, iemeta mums. Pēc četrām minūtēm iebraucām vēl lielākos mīnusos – 8:12. Līdz puslaika beigām viesiem arī izdevās panākt piecu vārtu starpību.

Pēc pārtraukuma, spītējot sāpēm, laukumā atgriezās Guntars Lejnieks. Ātri vien pēc astoņām minūtēm rezultāta starpību pratām samazināt līdz trīs vārtiem (17:20). Prieki gan bija īsi. Labi vārtos darbojās Raitis Puriņš, kurš pārtraukumā nomainīja Ivaru Lāci, taču paši nespējām iemest. Pēc sešām minūtēm igauņi, izmantojot viena vīra pārsvaru, atkal panāca sešu vārtu pārsvaru (24:18). Turpinājumā vairs rezultāta starpība krasi nemainījās. Četras minūtes pirms beigām tablo vēstīja 24:29, tomēr pēdējās minūtēs zaudējām četrus vārtus, piedzīvojot zaudējumu ar 25:33.

Rezultatīvākie mūsu komandā bija Raimonds Trifanovs un Kaspars Lisovskis, kuri katrs guva pa pieciem vārtiem. Laika gaitā, atšķirībā no vakardienas spēles, laukumā izgāja visi spēlētāji.

Rītdien spēlēsim ar otro spēcīgāko igauņu vienību HC “Kehra”, kas vakar cīnījās neizšķirti ar savas valsts čempioniem, bet šodien piekāpās Latvijas līdervienībai “ASK-AB.LV”. Par pārsteigumu parūpējās Somijas čempioni “Riihimaen Cocks”, kas šodien Igaunijā pieveica “Polva Serviti”, bet otro sagrāvi piedzīvoja Dobeles “Tenax”

Baltijas līgas.
19. septembris.
LSPA – Riihimaen Cocks (Somija) 27:31 (13:16)

LSPA: V. Borisenko 7/3, Trifanovs 6/1, Lisovskis un Lejnieks 5, Borodovskis 3, Veļikanovs 1. 7 m: 6/4, 3 brīdinājumi, 2 soda minūtes.
20. septembris.
LSPA – Chocolate Boys (Igaunija) 25:33 (12:17)

LSPA: Lisovskis 5, Trifanovs 5/1, Kurmēns 3, V. Borisenko 3/1, Borodovskis, Lejnieks un Veļikanovs 2, Melnalksnis, Kangizers un Rūtiņš 1. 7 m: 5/2, 2 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
Minskas Dinamo – Dobeles Tenax 47:14 (19:8)
Põlva Serviti – Riihimäen Cocks 24:32 (12:17)

1 komentārs “Šokolāde pārāk rūgta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.