Sākam ar uzvaru

Jaunā komanda

Šovakar Rīgas atklāto čempionātu handbolā sākām ar uzvaru, LSPA sporta zālē “RTU-2” handbolistus sagraujot ar 41:18 (22:7). Rezultatīvākie spēlētāji komandā bija Mārtiņš Kazinieks un Artis Kurmēns, kuri katrs guva pa deviņiem vārtiem.

Pirmos vārtus oficiālā spēlē mūsu komandai jau mača pirmajā minūtē guva Mārtiņš Kazinieks. Turpinājumā rezultāta starpība auga lēnām. Katriem diviem mūsu gūtajiem vārtiem pretinieki atbildēja ar vienu precīzu raidījumu. Pēc šāda sižeta spēle ritēja līdz puslaika vidum – 11:5.

Atlikušajā puslaika laikā “RTU-2” handbolisti guva vairs tikai divus vārtus, kamēr mēs viņu vārtos ar Arti Kurmēnu priekšgalā salādējām vēl 11 bumbas, puslaiku noslēdzot ar +15 (22:7).

Otrā puslaika sākumā viesi atguva spēles garšu, neļaujot mums īpaši palielināt rezultāta starpība. Pēc nospēlētajām 11 minūtēm otrajā mača daļā rezultāta starpība, salīdzinot ar pirmo puslaiku, bija palielinājusies tikai pa vieniem vārtiem 29:13. Mūsu komanda, jau saprotot, ka spēles liktenis ir izšķirts, aizsardzībā spēlēja pavirši, taču nākošajās minūtēs spēja saņemties un nākošo reizi bumba Ivara Lāča sargāto vārtu līniju šķērsoja tikai deviņas minūtes pirms spēles beigām. Četras minūtes pirms beigu signāla panācām arī lielāko pārsvaru spēlē +26, taču, pēdējās minūtēs “RTU 2” handbolistiem gūstot trīs bezatbildes vārtus, tā saruka līdz 23 vārtiem – 41:18.

Savu labāko maču, lai arī tika ielaisti 18 vārti, neaizvadīja abi vārtsargi – Raitis Puriņš (spēlēja pirmajā puslaikā) un Ivars Lācis. Tikmēr uzdevumu augstumos bija abi centra spēlētāji Mārtiņš Kazinieks un Kaspars Lisovskis, kuri attiecīgi guva pa deviņiem un pieciem vārtiem. Rezultatīvu maču aizvadīja Artis Kurmēns, kurš šoreiz atkal spēlēja līnijas spēlētāja pozīcijā, pirmajā 30 minūtēs guva deviņus vārtus.

Nākošo spēli Rīgas atklātajā čempionātā aizvadīsim tieši pēc vienas nedēļas, kad 17. septembrī plkst. 19:45 LSPA zālē tiksimies ar HK “RVR” handbolistiem.

Rīgas atklātais čempionāts.
10. septembrī.
LSPA – RTU 2 41:18 (22:7)

LSPA: Kazinieks 9/1, Kurmēns 9/2, Lisovskis 5, Blome un Rūtiņš 4, Lejnieks, Kangizers un Veļikanovs 3, V. Borisenko 1. 7 m: 4/3, 2 brīdinājumi, 6 soda minūtes.
RTU 2: Eglītis 6, Lubgāns 5, Sondors 3, R. Naglis 2, Ķirsis-Kiršs un Bergs 1. 7 m: 0/0, 2 brīdinājumi, 8 soda minūtes, 1 sarkanā kartīte (3×2 min. Naglis).
Tiesneši: E. Bogdanovs/I. Čerņavskis.

4 komentāri “Sākam ar uzvaru

  1. Kurmēns spēcīgi nospēljis…konkurence līnijas pozīcija pieaug-būs grūti:)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.