Pirmajā spēlē zaudējums

Artis Kurmēns

Šodien piedzīvojām zaudējumu Latvijas virslīgas čempionāta pirmajā pusfināla spēlē, NBS sporta zālē ar 27:32 (14:15) piekāpjoties pagājušā gada otrai stiprākajai komandai Dobeles “Tenax/Dzirnavnieks”.

Spēli iesākām līdzīgi. Turpinājumā izvirzījāmies arī nelielā vadībā, bet 21. minūtē panācām četru vārtu pārsvaru (13:9), kuru deviņu minūšu laikā, pateicoties diviem noraidījumiem mūsu komandā, zaudējām.

Otro puslaiku sākām ar vairākām kļūdām, ļaujot dobelniekiem palielināt rezultāta starpību savā labā. Puslaika vidū viesu pārsvars sasniedza jau astoņus vārtus (26:18), tomēr astoņas minūtes pirms mača beigām rezultāta starpību samazinājām līdz trīs vārtiem (25:28). Turpinājumā atkal labāki bija “Tenax/Dzirnavnieks” handbolisti, sērijā līdz divām uzvarām izcīnot pirmo panākumu.

Lielisku spēli pretinieku rindās aizvadīja ierastais vienības līderis, vārtsargs Dainis Putra. Rezultatīvākie spēlētāji mūsu komandā bija Kaspars Lisovskis un Artis Kurmēns, kuri katrs guva pa sešiem vārtiem.

Otro pusfināla spēli sērijā līdz divām uzvarām aizvadīsim jau rīt, plkst. 14:00 Dobeles sporta hallē.

Latvijas čempionāts handbolā.
Pusfināls.
3. maijs.
LSPA – Dobeles Tenax/Dzirnavnieks 27:32 (14:15)

LSPA: Kurmēns un Lisovskis 6, Meļņiks un Rūtiņš 5, Dembovskis un R. Ivanovs 2, Melnalksnis 1. 7 m: 0/0, 3 brīdinājumi, 6 soda minūtes.
Tenax/Dzirnavnieks: R. Kozlovskis 7/5, S. Veršakovs 6, Kalniņš 6/1, Bisenieks un Krastiņš 3, Trifonovs un Meluškāns 2, Arājs, Aig. Lazdiņš un Apals 1. 7 m: 9/6, 3 brīdinājumi, 8 soda minūtes.
Tiesneši: U. DzērveA. Rutkovskis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.