“Jūrmalas sports” pievarēts

Artis Kurmēns

Trešo zaudējumu pret mūsu vienību Latvijas virslīgas čempionātā šodien piedzīvoja “Jūrmalas sports” handbolisti, kas otrā aplī piekāpās ar 31:37 (16:18). Rezultatīvu spēli mūsu komandā aizvadīja Artis Kurmēns, otro dienu pēc kārtas gūstot deviņus vārtus.

Uz spēli bijām ieradušies praktiski pilnā sastāvā – 13 cilvēki. Pēc slimības pirmo spēli šodien aizvadīja Intars Veļikanovs, kurš spēles protokolā atzīmējās vien ar divām soda minūtēm.

Mača sākumā divus vārtus pēc kārtas guva “Jūrmalas sports” handbolisti Artūrs Ivanovs un Kristaps Ence. Mēs spējām atbildēt ar pieciem precīziem raidījumiem, kamēr jūrmalnieku sastāvā reizi bija precīzs jau pieminētais Ivanovs – 5:2 (7. minūtē). Nākošajās sešās minūtēs veiksmīgāki atkal bija viesi, panākot +2 (8:6). Ātri vien rezultāta starpību spējām sadeldēt, tomēr tālāk par trīs vārtiem nekur netikām un pirmo puslaiku noslēdzām ar divu vārtu pārsvaru (18:16).

Pēc aizvadītajām astoņām minūtēm otrajā puslaikā savu pārsvaru palielinājām līdz sešiem vārtiem (23:17). Turpinājumā tika izmēģināta 5-1 aizsardzība, kas deva savus augļus, ļaujot pretiniekiem līdz 51. minūtei gūt tikai astoņus vārtus. Tikmēr paši, realizējot vairākus ātros uzbrukumus, panācām jau +10 (34:24). Mača izskaņā veiksmīgāk darbojās “Jūrmalas sports” spēlētāji, kuri rezultāta starpību samazināja līdz sešiem vārtiem (31:37).

Rezultatīvu spēli šodien atkal aizvadīja Artis Kurmēns, kurš guva deviņus vārtus, savukārt Kirils Meļņiks atzīmējās ar 7/1 gūtajiem vārtiem, bet Lisovskis ar sešiem. Pretinieku rindās labu sniegumu demonstrēja Edvīns Latkovskis, kurš guva 8/2 vārtus.

Šīsdienas jubilārs Rolands Ivanovs, kuram šodien paliek 22 gadi, guva 3/1 vārtus, savukārt Gunārs Liepiņš, kam šodien paliek 20 gadi, diemžēl laukumā neizgāja.

Otrajā posmā mums atlikusi vairs tikai viena spēle, kuru aizvadīsim 10. aprīlī, kad Dobelē pulksten 19:00 tiksimies ar vietējo “Tenax/Dzirnavnieks” komandu. Izslēgšanas posmā mums būs jāspēlē ar sestajā vietā esošo SK “Latgols”.

Latvijas čempionāts handbolā.
6. aprīlis
LSPA – Jūrmalas sports 37:31 (18:16)

LSPA: Kurmēns 9, Meļņiks 7/1, Lisovskis 6, V. Borisenko 5, Rūtiņš 4, Melnalksnis 3, R. Ivanovs 3/1. 7 m: 4/2, 2 brīdinājumi, 8 soda minūtes.
Jūrmalas sports: E. Latkovskis 8/2, A. Ivanovs 6, K. Ence 5, R. Ence un J. Lībergs 4, Ševelis 2, Aušts un R. Latkovskis 1. 7 m: 5/2, 2 brīdinājumi, 10 soda minūtes.
Tiesneši: U. Dzērve/A. Rutkovskis.