Dobele mājās neuzvarama

Lauris Rūtiņš

Šovakar Dobeles sporta zālē aizvadījām trešo spēli sezonā, Latvijas virslīgas čempionāta otrā posma pēdējā mačā ar 29:38 (14:18) piekāpjoties Latvijas vicečempioniem “Tenax/Dzirnavnieks” handbolistiem.

Pirmo puslaiku aizvadījām līdzīgā cīņā, te vienai te otrai komandai esot vadībā. Labu spēli mājinieku vārtos demonstrēja tās vārtsargs Dainis Putra, kurš atvairīja vairākus brīvus metienus, neļaujot mums gūt vārtus ātrajos uzbrukumos. Četru vārtu pārsvaru dobelnieki ieguva pēdējās puslaika piecās minūtēs (13:13), kuras mēs zaudējām ar 1:5, bet puslaiku ar 14:18.

Otro puslaiku, pateicoties diviem Laura Rūtiņa vārtiem, iesākām samazinot rezultāta starpību līdz diviem vārtiem (16:18). Tuvāk gan dobelnieki mūs nepielaida. Mēģinājām eksperimentēt ar uzbrukuma virknējumu, kā arī spēli aizsardzībā, taču tika pieļautas kļūdas, kuras “Tenax/Dzirnavnieks” nepiedeva, gala rezultātā izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 38:29.

Vislielākās galvassāpes mūsu komandai sagādāja Aleksandrs Krastiņš, kurš guva sešus vārtus. Mūsu vienībā ar 6/1 vārtiem atzīmējās Lauris Rūtiņš, kas spēlēja tikai otro puslaiku. Jāatzīmē, ka spēles pieteikumā pēc ilgāka laika bija iekļauts Agņa Uzulnieka vārds, taču viņš laukumā neizgāja.

16. aprīlī noslēgsies čempionāta regulārais turnīrs, tomēr pēdējā spēle nevar apdraudēt mūsu trešo vietu. Līdz ar to ceturtdaļfinālā līdz divām uzvarām mums būs jāspēlē ar “Latgols” komandu, bet uzvaras gadījumā pusfinālā ar Dobele vienību. Pirmā spēle ar Latgales komandu tiks aizvadīta Jēkabpilī 26. aprīlī pulksten. 14:00, bet otrā dienu vēlāk NBS zālē pulksten 13:40.

Latvijas čempionāts handbolā.
10,aprīlis.
Dobeles Tenax/Dzirnavnieks – LSPA 38:29 (18:14)

Tenax/Dzirnavnieks: Krastiņš 6, Bisenieks un Trifonovs 5, S. Veršakovs 4, Kalniņš 4/1, Vilciņš, Apals un Aig. Lazdiņš 3, Meluškāns un R. Kozlovskis 2, Štelfs 1. 7 m: 4/1, 3 brīdinājumi, 12 soda minūtes.
LSPA: Rūtiņš 6/1, Meļņiks un Veļikanovs 5, Kurmēns 4, V. Borisenko, Lisovskis, Melnalksnis un G. Dembovskis 2. 7 m: 2/1, 2 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
Tiesneši: E. Bogdanovs/I. Čerņavskis.

3 komentāri “Dobele mājās neuzvarama

1. Pec soda minutēm var spriet kad Tenax mazakuma spleja pus puslaiku…. atiecibā pret LSPA 4 soda minūtem!! Izdariet secinājumus paši… un vel beigās -9 LSPA! INTRESANTI……

2. taadus tiesneshus veel atrast…parodija ne tiesnesi…vienam 4 acis bet taapat neredz neko :D :D :D speele bija ineteresanta …vnk Putra kartejo reizi vilka ara ko vien var izvilkt ;)