“K-Rauta” kapitulē otrreiz

Vitālijs Borisenko

Šovakar NBS sporta zālē Latvijas čempionātā handbolā izcīnījām svarīgu uzvaru pret “K-Rauta” handbolistiem, principiālos pretiniekus interesantā cīņā pieveicot ar 33:32 (15:19). Lieliski saspēles vadītāja pienākumus šodien pildīja Guntis Dembovskis un Vitālijs Borisenko (attēlā).

Pirmais puslaiks tika aizvadīts līdzīgā cīņā, kura beigas veiksmīgāk aizvadīja mājinieki, kas, pateicoties veiksmīgai nospēlētājai puslaika galotnei, pārtraukumā devās ar +4 (19:15).

Arī pēc pārtraukuma veiksmīgāk darbojās “K-Rauta” handbolisti, kas savu pārsvaru 37. minūtē palielināja līdz sešiem vārtiem (24:18). Mēs nepadevāmies, bet piecu minūšu, četrreiz precīzi esot Vitālijam Borisenko, laikā rezultātu izlīdzinājām (24:24). Tiesa, mājinieki atkal aizgāja divus vārtus priekšā (48. minūtē 29:27). Pēc sešām minūtēm, kad piecreiz pēc kārtas atkal bijām mēs, situācija uz tablo atkal bija pozitīva mums (32:29).

Intriģējošākā spēles daļa pienāca mača beigās, kad pēdējā minūtē abās komandās kopumā tika nopelnīti pa diviem 2 minūšu noraidījumiem. Veiksmīgi Kirila Meļņika 7 metru soda metienu atvairīja mājinieku vārtsargs Ivars Lācis, palīdzot “K-Rauta” samazināt rezultāta starpību līdz minimumam (32:33). Tomēr pēdējā uzbrukumā mājinieki nospēlēja neveiksmīgi, piedzīvojot otro zaudējumu pret mūsu komandu.

Nākošo spēli Latvijas čempionātā aizvadīsim pēc trīs nedēļām 15. martā, kad “LSPA” jaunajā sporta zālē plkst. 15:30 tiksimies ar SK “Latgols” komandu.

Latvijas čempionāts handbolā.
23. februāris.
K-Rauta – LSPA 32:33 (19:15)

K-Rauta: Kazinieks 8, Smagars 7, Lejnieks 6, Jakubovskis, K. Savickis un Avotiņš 3, Lukaševics un Blome 1. 7m: 0/0, 3 brīdinājumi, 8 soda minūtes.
LSPA: Meļņiks 7/1, V. Borisenko un R. Ivanovs 6, Rūtiņš un Dembovskis 5, Kurmēns 4. 7 m: 2/1, 2 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
Tiesneši: R. Līcis/V. Jaškins.