“LAT 88” pieveikti

Artis Kurmēns

Izcīnot astoto uzvaru turnīrā, šodien ar 35:27 (16:13) Latvijas čempionātā pieveicām Latvijas juniori izlases komandu “LAT 88”, kas uz spēli bija ieradusies gandrīz spēcīgākajā sastāvā.

Neliels pārsvars visu spēli piederēja mums, taču juniori spēja, pateicoties Artūra Ivanova, Kristapa Ences un Eināra Kiršteina rezultativitātei, turēt līdzi. Rezultāta starpību līdz astoņiem vārtiem mums izdevās palielināts vien mača beigās.

Jāatzīmē, ka jau pirmā puslaika vidū sarkano kartīti par rupjību pret Eināru Kiršteinu nopelnīja mūsu komandas rezultatīvākais spēlētājs Rolands Ivanovs.

Nākošo spēli aizvadīsim 16. februārī, kad Ogrē spēkosimies ar vietējiem “Ogres SC” handbolistiem, ar kuriem pirmajā aplī negaidīti cīnījāmies neizšķirti 39:39.

Latvijas čempionāts handbolā.
12. februāris.
LAT 88 – LSPA 27:35 (13:16)

LAT 88: K. Ence 10/2, A. Ivanovs 7, Kiršteins 6, Aušts 2, Auziņš un Buračevskis 1. 7 m: 2/2, 2 brīdinājumi, 4 soda minūtes.
LSPA: Meļņiks 10/3, Kurmēns 9, Dembovskis 4, J. Cīrulis un Rūtiņš 3, V. Borisenko, Lisovskis un Melnalksnis 2. 7 m: 4/3, 2 brīdinājumi, 0 soda minūtes 1 sarkanā kartīte (R. Ivanovs).
Tiesneši: V. Jaškins/E. Bogdanovs.

12 komentāri ““LAT 88” pieveikti

1. Ha ha gandrīz spēcīgākajā sastāvā :D :D :D
    No pamatsastāva bija vien 3s spēlētāji,kuri tikai 2vi spēlēja savās ierastajās pozīcijās (un viens volejbolists kur šogad ir sācis trenēties tikai)!!!