Uzvara bez aizsardzības

Lauris Rūtiņš

Piektdien Ulbrokā vienīgajā pārbaudes spēlēs pirms Latvijas handbola čempionāta otrā apļa sākuma izcīnījām uzvaru ar 53:35 (31:19) pār pirmās līgas komandu “Stopiņu NHK”

Spēli mūsu komanda iesāka ar Raiti Puriņu vārtos, kreisajā malā Lauris Rūtiņš, kreisajā insaidā Artis Kurmēns, centrā Kaspars Lisovskis, labajā insaidā Rolands Ivanovs, kreisajā malā Intars Veļiaknovs, bet līnijā – Juris Cīrulis. Uz aizsardzību, nomainot Cīrulu, palīgā nāca Gunārs Liepiņš, kurš puslaika otrajā tika iemēģināts arī līnijas spēlētāja pozīcijā.

Pirmos vārtus komandas guva tikai trešajā minūtē – mūsu komandā precīzs ātrajā uzbrukumā bija Lauris Rūtiņš. Septītajā minūtē jau +3 (6:3). Triju vārtu starpība starp skaitļiem uz tablo saglabājās arī desmitajā minūtē (9:6), bet pēc četrām minūtēm, kad Māris Orniņš guva divus vārtus pēc kārtas, rezultāts jau mums nelabvēlīgs -1 (10:11). Tiesa, jau nākošajā minūtē pēc Rolanda Ivanova un Kaspara Lisovska precīzajiem metieniem mēs atguvām vadību 12:10. Arī turpinājumā, pateicoties regulāri gūtajiem vārtiem ātrajos un pusātrajos uzbrukumos, rezultāta starpība turpināja augt mūsu labā.

Pēc minūtes pārtraukuma 22. minūtē, ko pieprasīja mājinieki, mūsu treneris Jānis Žīdens lika samazināt ātrumus un vairāk uzspēlēt taktisko uzbrukumu, taču arī šajā elementā mēs bijām pārāki, pēdējo pirmā puslaika desmitminūti uzvarot ar 12:4 un puslaiku noslēdzot ar 31:19.

Otrajā puslaikā laukumā devās Vitālijs Borisenko, Andris Melnalksnis, Arturs Kangizers, Artūrs Buračevskis, attiecīgi nomainot Lauri Rūtiņu, Juri Cīruli, Arti Kurmēnu un Raiti Puriņu.

Lai arī otrais puslaiks izvērtās nedaudz līdzvērtīgās, tomēr arī tajā mēs bijām pārāki, rezultāta starpību palielinot vēl par sešiem vārtiem (53:35). Punktu spēlei, gūstot otros vārtus spēlē, ar metienu pāri visam laukumam pielika komandas vārtsargs Raitis Puriņš, kurš savā postenī atgriezās otrā puslaika vidū.

Rezultatīvākie mūsu komandā bija Lauris Rūtiņš (attēlā) un Rolands Ivanovs, kuri katrs guva pa deviņiem vārtiem. Astoņi precīzi metieni Intara Veļikanova kontā, bet septiņi – Kaspara Lisovska. Pretinieku rindās desmit vārtus guva Māris Mellpus, bet astoņus – Ivars Čerņavskis.

Pirmo Latvijas čempionāta otrā apļa spēli mēs aizvadīsim jau 2. februārī plkst. 13:00 Bulduros, tiekoties ar vietējiem “Jūrmalas sports” handbolistiem. Līdz tam jāpaspēj uzlabot spēli aizsardzībā, jo, ielaižot 31 vārtus virslīgas spēlē, uz uzvaru var necerēt.

Pārbaudes spēle.
25. janvāris
Stopiņu NHK – LSPA 35:53 (19:31)

Stopiņu NHK: M. Mellups 10, Iv. Čerņavskis 8/1, Koponāns 5, Orniņš 5/2, Lazda 3, Panovs 2, R. Čerņavskis 1, Svetovīdovs 1. 7 m: 3/3, 2 brīdinājumi, 0 soda minūtes
LSPA: R. Ivanovs 9, Rūtiņš 9, Veļikanovs 8, Lisovskis 7, Melnalksnis 5, Kurmēns 5, Kangizers 3, R. Puriņš 2, Liepiņš 2, Cīrulis 2, V. Borisenko 1. 7 m: 1/0, 1 brīdinājums, 0 soda minūtes

1 komentārs “Uzvara bez aizsardzības

  1. Labdien!
    Piekrītu, ka, ielaižot virs 30 goliem spēlē, par uzvaru cīnīties ir pagrūti, taču… no otras puses… jāturpina mest pa piecdesmit… tad jau viss būs labi! ;)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.