Zaudējums pret čempioniem

Kaspars Lisovskis

Šovakar tika piedzīvots pirmais zaudējums Rīgas čempionātā, ar 23:48 (8:22) piekāpjoties turnīra galvenajiem favorītiem “ASK-AB.LV” handbolistiem, kuriem šī bija jau ceturtā uzvara pēc kārtas.

Maču pārliecinoši iesāka “ASK-AB.LV” handbolisti, kuri jau ar pirmajām minūtēm izvirzījās vadībā ar 3:1. Savu rezultatīvo skrējienu “armijnieki” turpināja, pakāpeniski palielinot rezultāta starpību. Mēs mēģināja pretoties nospiedošajam čempionu pārsvaram, tomēr neveiksmīgi. Piecas minūtes pirms pirmā puslaika beigām, rezultāta starpība bija sasniegusi jau 11 vārtus (18:7), bet noslēdzoties puslaikam 14 vārtus (22:8).

Otrā puslaika sižets bija nemainīgs – ASK handbolisti turpināja vārtus gūt galvenokārt ātrajos uzbrukumos, kamēr mēs turpinājām savu neveiksmīgo spēli aizsardzībā, mēģinot to kompensēt ar pozicionālo uzbrukumu. Jāatzīmē, ka šo spēli mēs aizvadīja bez sava galvenā trenera Jāņa Žīdena, kura vietā spēles protokolā tika minēti Agnis Uzulnieks un Rolands Ivanovs. Rezultātā “LSPA” handbolisti cieta pirmo zaudējumu čempionātā, kamēr “ASK-AB.LV” komanda praktiski jau nodrošinājusi sev čempionu titulu.

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 13 gūtajiem vārtiem bija Agris Kušners, bet pa septiņiem vārtiem guva Aivis Jurdžs un Ingars Dude. Turpretī mums ar sešiem precīziem raidījumiem izcēlās Vitālijs Borisenko, savukārt četras reizes precīzi bija Artis Kurmēns un Kaspars Lisovskis.

Nākošo spēli Rīgas čempionātā mēs aizvadīsim 3. oktobrī plkst. 20:00 Olimpiskajā sporta centrā Rīgā, kad mačā ar K-Rauta visdrīzāk izšķirsies turnīra sudarba medaļu liktenis.

Rīgas čempionāts handbolā.
26. septembris.
LSPA – ASK-AB.LV 23:48 (8:22)

LSPA: V.Borisenko 6, Kurmēns 4, Lisovskis 4, Veļikanovs 3, Meļņiks 2, Vingris 2, Melnalksnis 1, Puriņš 1. 3 brīdinājumi, 0 soda minūtes, 7m 0/0
ASK-AB.LV: Kušners 13, Jurdžs 7, Dude 7, Trifanovs 6, Pavlovičs 4, Straume 3, Gremzde 2, Lilienfelds 2, Vadzītis 2, Blūms 1, Borodovskis 1. 3 brīdinājumi, 8 soda minūtes, 7m 1/0

10 komentāri “Zaudējums pret čempioniem

1. Un viens ari manaa:)
    Runajot par speeli…
    Kusners 13 un Dude7 uz atrajiem..
    un vel kads uz atrajaim aizkrien tads arii rezultaats…

2. Gan jau pienāks laix, kad tie čempioni arī paklups! Interesanta mājas lapa! Tā tik turēt!!! ;)

3. Mājaslapa patīk! Un komanda mūsu patīk! Un direktors mūsu patīk! Un G#14 arī patīk!